Šneps: Nesaņemot finansējumu Eiropas sieviešu basketbola čempionāta rīkošanai, valsts zaudēs 435 tūkstošus eiro

Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps intervijā Latvijas Radio atklāja, ka valsts pašlaik riskē ar teju pusmiljona zaudēšanu, ja netiks atrast finansējums Eiropas sieviešu čempionāta rīkošanai.

„Par sportu atbildīgā ministrija šīs mūsu nepieciešamības zina jau pusgadu,” stāsta Šneps, norādot, ka tās nav izmaksas, kas pieprasītas pēdējā brīdī. „Mēs bijām patiesi pārsteigti, ka pēdējā Nacionālās sporta padomes sēdē šīs vajadzības tika pilnībā ignorētas,” neizpratni pauda Šneps.

Šneps skaidro Eiropas sieviešu čempionāta problēmu nopietnībuMārtiņš Kļavenieks

  Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs skaidroja, ka tiek riskēts ar līdz šim ieguldīto naudu, kas ir 435 tūkstoši eiro par visiem obligātajiem maksājumiem. Ja netiks piesaistīts nepieciešamais finansējums, tad pasākums nevarēs notikt un šī nauda būs izmesta vējā, stāstīja Šneps.

  Tāpat Šneps norādīja, ka aprēķini liecina - valstij šo naudu izdotos atgūt, līdz ar to viņš ir vēl lielākā neizpratnē par šo lēmumu.

  Jau vēstīts, ka Nacionālā sporta padome nolēmusi nepiešķirt prasītos līdzekļus 2019. gada Eiropas sieviešu basketbola rīkošanai, tādējādi apdraudot tā norisi.

  Čempionāta grupas spēles paredzētas Latvijā un Serbijā, izšķirošos mačus aizvadot pie serbiem.

  Basketbols
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti