SK «Cēsis» sagādā pirmo zaudējumu «TTT/Rīga» basketbolistēm

Sezonā pirmo zaudējumu Latvijas-Igaunijas sieviešu basketbola līgā sestdien cieta "TTT/Rīga", kas viesos ar 50:55 piekāpās SK "Cēsis" spēlētājām, liecina rīkotāju informācija. Ar savstarpējo spēli abas komandas sāka pamatturnīra otro apli.

Sabīne Niedola uzvarētājām guva 16 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, bet 14 punktus uzvarētājām nodrošināja Kristīne Silarāja. "TTT Rīgai" Ieva Krastiņa izcēlās ar 20 punktu guvumu, savukārt Ievas Kūlītes rēķinā bija 12 punkti un izcīnītas 11 atlēkušās bumbas.

Pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 22:22, līdz trešās ceturtdaļas pēdējās četrās minūtēs mājiniecēm izdevās atrāviens, kas viņām ļāva spēles pēdējo ceturksni sākt ar sešu punktu pārsvaru (39:33) un noturēties vadībā līdz beigu svilpei.

Valsts čempionvienībai "TTT Rīga" 12 spēlēs ir 11 uzvaras, turpretim SK "Cēsis" guva 12 cīņās desmito uzvaru. Pēc divu apļu izspēles 12 komandas sadalīs divos sešniekos, kur pirms izslēgšanas turnīra izspēlēs vēl divus apļus.