SK «Cēsis» revanšējas «TTT Rīga» basketbolistēm LSBL finālsērijā

SK "Cēsis" sestdien mājās ar 73:54 pārliecinoši revanšējās "TTT Rīgai" Latvijas sieviešu basketbola līgas (LSBL) zelta finālsērijas otrajā spēlē, liecina organizatoru informācija. Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1:1.

Uzvarētājām rezultatīvākā ar 27 punktiem bija Sabīne Niedola, kura izcīnīja arī astoņas atlēkušās bumbas, bet Zane Jākobsone pievienoja 19 puntus un veica astoņas rezultatīvas piespēles. "TTT Rīgai" ar 16 punktiem izcēlās Ieva Krastiņa.

Pirmajā puslaikā lielākoties vadībā bija SK "Cēsis", taču pārsvars nepārsniedza sešus punktus (24:18), kas pēc Jākobsones trīspunktu metiena tika sasniegts sešarpus minūtes pirms garā pārtraukuma. Sākušas otro puslaiku ar divu punktu vadību (28:26), mājinieces pārliecinošāk aizvadīja trešo ceturtdaļu, kura pēdējā minūtē panāca jau 11 punktu pārsvaru (49:38). Pēdējā ceturksnī rīdzinieces nespēja ko mainīt sev par labu un pārliecinoši zaudēja.

Sērija turpināsies ar spēli trešdien Rīgā, bet uz ceturto maču Cēsis komandas atgriezīsies 18.aprīlī.

Pašreizējā čempionvienība ''TTT Rīga'' kopš 1992.gada Latvijas čempionātā uzvarēja 13 reizes, turklāt šosezon un pērn palika nepārspēta arī Latvijas-Igaunijas līgā. SK ''Cēsis'' rēķinā ir trīs Latvijas čempioņu tituli, no kuriem līdz šim pēdējais gūts 2013. gadā pēc izcīnītām zelta godalgām Latvijas-Igaunijas līgā.