Serbija kļūst par Latvijas pretinieci U-18 basketbola čempionāta finālā

Serbijas U-18 basketbola izlase sestdien „Arēnā Rīga” cīņā par vietu attiecīgā vecuma Eiropas čempionāta finālā ar 78:67 pārspēja francūžus. Finālā Serbijas pretinieki būs Latvijas basketbolisti.

Vietu finālā sestdien garantēja Latvijas izlase, kas ar 91:80 pārspēja Krievijas vienaudžus.

Spēles pirmās minūtes abām komandām pagāja, labāk iepazīstot pretinieku, taču tās labāk aizvadīja serbi, izvirzoties vadībā ar 11:4. Atlikušajā ceturtdaļas gaitā komandu rezultativitāte pieauga, pēc desmit minūtēm vadībā esot serbiem ar 20:14.

Arī otrā ceturtdaļa aizritēja Serbijas zīmē, kas spēles viduspunktā atradās vadībā ar 13 punktu pārsvaru (45:32).

Arī otrajā puslaikā serbi saglabāja uzņemto kursu, neļaujot francūžiem pietuvoties un sasniedzot finālu, kur spēkosies ar Latvijas vienaudžiem.

Francija ceturtdaļfinālā ar 76:74 pārspēja Melnkalni, kamēr Serbija ar 92:86 pieveica Vācijas spēlētājus.