Porziņgis veicina «Knicks» uzvaru; Bertānam nekrīt tālmetieni «Spurs» zaudējumā

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Zvaigžņu spēles pamatsastāvā neiebalsotais Kristaps Porziņģis piektdien guva 18 punktus spēlē, kurā liepājnieka pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" ar 117:115 viesos uzvarēja Jūtas "Jazz", liecina NBA informācija. Savukārt Dāvim Bertānam neizdevās trāpīt nevienu trīspunktu metienu Sanantonio "Spurs" zaudējumā izbraukumā 83:86 pret Toronto "Raptors".

Kristaps arī bloķēja trīs metienus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli un pārtvēra vienu bumbu. Liepājnieks 30 minūtēs trāpīja piecus no 11 divpunktu metieniem un vienu no trim trīspunktniekiem, kā arī piecus no septiņiem soda metieniem.

Uzvarētāju sastāvā Porziņģis dalīja otrā rezultatīvākā spēlētāja laurus, jo ar 31 punktu atgriešanos pamatsastāvā atzīmēja Tims Hārdevejs juniors, bet vēl 18 punktus pievienoja Kortnijs Lī. "Jazz" ar 23 punktiem un 14 savāktām atlēkušajām bumbām izcēlās Rūdijs Gobērs.

Ņujorkas klubam 46 spēlēs ir 21 uzvara, kas komandu ierindo 10.vietā Austrumu konferencē. Nākamo spēli "Knicks" aizvadīs svētdien Losandželosā pret "Lakers".

Savukārt Dāvis "Spurs" spēlē Kanādā 19 minūtēs guva četrus punktus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, vienreiz rezultatīvi piespēlēja un pārtvēra divas pretinieku piespēles. Dāvis trāpīja abus divpunktu metienus, bet visi trīs trīspunktnieki mērķi nesasniedza.

"Spurs" ar 17 punktiem izcēlās Lamarkuss Oldridžs, kurš arī izcīnīja 14 atlēkušās bumbas. Toronto komandu neglāba Kaila Lorija 24 punkti.

Nākamā spēle "Spurs" basketbolistus gaida svētdien mājās pret Indiānas "Pacers". Sanantonio komandai 47 spēlēs ir 30 uzvaras, kas "Spurs" saglabā trešo vietu Rietumu konferencē.