Porziņģis varētu atgriezties laukumā pirms Ziemassvētkiem

Latvijas basketbolistam Kristapam Porziņģim otrdien tika veikta veiksmīga krustenisko saišu operācija. Liepājnieks laukumā varētu atgriezties jau pirms Ziemassvētkiem, liecina „New York Post” informācija. Savukārt žurnālists Īans Beglijs norāda, ka šis atveseļošanās process varētu būt arī ilgāks.

(papildināts ar Beglija prognozi)

Lai atgūtos pēc krustenisko saišu operācijas, vidēji Nacionālas basketbola asociācijas (NBA) spēlētājam nepieciešami septiņi līdz 12 mēneši. Avots ziņo, ka Porziņģa gadījumā šis laiks varētu būt starp deviņiem un 10 mēnešiem, paredzot viņa atgriešanos laukumā gada izskaņā pirms ziemas saulgriežiem. Tāpat tiek minēts, ka vienība vēlas, lai sportists pilnībā atgūstās pēc šīs traumas, un negrasās sasteigt ar viņa atgriešanos spēlē.

Atšķirīgs viedoklis ir ESPN žurnālistam Īanam Beglijam, kurš norāda, ka ir par agru, lai spriestu par latviešu zvaigznes atgriešanos. Viņam zināmu avotu informācija liecina, ka Porziņģis atgriezīsies ne ātrāk kā pēc 10 mēnešiem, kas varētu būt arī pēc Ziemassvētkiem.

„Knicks” treneris Džefs Hornačeks norāda, ka latvietim priekšā ir garš ceļš. „Viņam ir lieliska attieksme. Viņš zina, ka būs atpakaļ. Viņš zina, ka būs atpakaļ labāks nekā jebkad. Viņš vēlas, lai tas nebūtu šādi, bet viņš būs spējīgs daudz iemācīties, vērojot atlikušās spēles no malas. Viņš ir puisis, kurš vēlas būt viens no labākajiem. Mēs zinām, ka viņš strādās smagi, lai tiktu atpakaļ,” teica treneris.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti