Porziņģis un Bertāns rezultatīvi savu komandu uzvarās

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis ceturtdien guva 20 punktus, veicinot Dalasas "Mavericks" panākumu pār Portlendas "Trail Blazers" (133:125). Citā spēlē Dāvis Bertānas izcēlās ar 17 gūtiem punktiem, palīdzot Vašingtonas "Wizards" ar 124:112 pieveikt Klīvlendas "Cavaliers". Šajā spēlē laukumā atgriezās Anžejs Pasečņiks, kurš iepriekš potītes savainojuma dēļ izlaida divas spēles. Savukārt citā mačā Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas "Nets" ar 113:128 piekāpās spēcīgajai Losandželosas "Lakers", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja 25 minūtes (25:16), kurās guva 20 punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva rezultatīvu piespēli, pārtvēra pretinieku bumbu un divas reizes bloķēja pretinieku metienus. Liepājnieks trāpīja trīs no četriem tālmetieniem, trīs no septiņiem divpunktu metieniem, kā kā arī piecus no septiņiem soda metieniem.

Porziņģa spēles spilgtākās epizodes

Rezultatīvākais Dalasas komanda ar 27 punktiem bija Luka Dončičs, savukārt Demjens Lilārds guva 47 punktus Portlendas kluba labā.

Bertāns laukumā nāca uz maiņu, kopumā spēlējot 26 minūtes un 43 sekundes. Šajā laika viņš iekrāja 17 punktus un divas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles un pārtvēra vienu pretinieku bumbu. Rūjienietis trāpīja četrus no astoņiem trejačiem, abus izpildītos divpunktu metienus un vienīgo sodiņu.

Bertāna spožākie spēles momenti

Savukārt Pasečņiks spēlēja 15 minūtes (15:23), kuru laikā guva četrus punktus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu. Viņš trāpīja vienīgo divpunktu metienu, abus soda metienus, bet vienīgais tālmetiens bija nesekmīgs.

Uzvarētājiem sekmīgākais ar 36 punktiem bija Bredlijs Bīls, savukārt Klīvlendas klubā ar 29 punktiem atzīmējās Kolins Sekstons.

Savukārt "Nets" mačā Rodions Kurucs spēlēja 11 minūtes (11:11), gūstot astoņus punktus, izcīnot vienu atlēkušo bumbu un vienu reizi rezultatīvi asistējot komandas biedram.

"Nets" komandā rezultatīvākais bija Kairijs Ērvings ar 20 punktiem, savukārt uzvarētājiem 27 punktus guva Lebrons Džeimss.

Pēc 44 spēlēm "Wizards" ar 15 punktiem ir NBA Austrumu konferences 11. vietā. Trīs pozīcijas augstāk atrodas "Nets", kas 43 spēlēs uzvarējuši 18 reizes. Savukārt Rietumu konferences piektajā vietā ir "Mavericks", kas 44 spēlēs uzvarējuši 28 reizes,

"Mavericks" nākamais mačs paredzēts sestdien pret Jūtas "Jazz".

Nākamo spēli "Wizards" svētdien aizvadīs Atlantā pret vietējiem "Hawks". Savukārt Bruklinas klubs sestdien viesosies pie Detroitas "Pistons".