Porziņģis sola būt gatavs NBA sezonas sākumam

Kristaps Porziņģis vēl nezina, vai savainojuma dēļ varēs aizvadīt pēdējo pārbaudes spēli, tomēr Ņujorkas "Knicks" basketbolists trešdien pauda pārliecību, ka varēs doties laukumā 19.oktobrī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas pirmajā spēlē Oklahomasitijā pret "Thunder", vēstīja "The New York Post".

Porziņģis trešdien netrenējās un sliecās uzskatīt, ka pēdējo pārbaudes spēli piektdien pret Vašingtonas "Wizards" varētu izlaist. 

"Četrdesmit procentu - jā, sešdesmit procentu - nē," izredzes piedalīties atlikušajā pārbaudes spēlē raksturoja 22 gadus vecais Porziņģis. "Viss būs atkarīgs no tā, kā jutīšos [ceturtdien] skrienot un metot. Tad redzēsim. Varu pacelt kāju un jūtos labāk. Esmu kā ķirzaka, man ātri viss dzīst."

Ārsti Porziņģim ieteikuši pamainīt ķermeņa pozu, lai izmainītu slodzi dažādām ķermeņa daļām, un Latvijas basketbolists sekojot mediķu padomiem. 

Par pieticīgo rezultativitāti līdzšinējās pārbaudes spēlēs Porziņģis pārāk nesatraucas, sakot, ka komandai jāuzlabo kopējais sniegums. Četrās zaudētajās pārbaudes spēlēs Ņujorkas klubs vidēji ielaida 112,7 punktus, raisot bažas, ka arī jaunajā sezonā aizsardzība būs "Knicks" vājā vieta.

"Aizsardzība lielā mērā ir tikai uzcītība. Nevis talants, bet uzcītība, īpaši spēlējot vienam pret vienu," teica Porziņģis. "Neesmu norūpējies, bet redzējām, ka mums vēl daudz pie kā jāstrādā. Tas prasīs kādu laiku."

Daļa basketbola ekspertu uzskata, ka Porziņģim jāuzlabo darbība aizsardzībā, lai saņemtu mazāk personisko piezīmju un neiekristu uz māņu kustībām, priekšlaicīgi izkustinot kājas no vietas. Porziņģis uzsvēra, ka viņam jābūt līmenī aizsardzībā pie groza, traucējot pretiniekam metiena izpildīšanā.

"Pagājušajā sezonā biju viens no labākajiem, pie groza samazinot pretinieku uzbrukumu precizitāti," sacīja Latvijas basketbolists.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Basketbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti