Porziņģis savainojuma dēļ priekšlaicīgi pamet «Mavericks» uzvarētu spēli

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" otrdien ar 116:106 uzvarēja Hjūstonas "Rockets", liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija. Porziņģis savainojuma dēļ spēles laukumu pameta  priekšlaicīgi.

Liepājnieks spēlēja 19 minūtes un 31 sekundi. Sev atvēlētajā laikā viņš guva deviņus punktus, izcīnīja trīs atlekušās bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Viņš trāpīja vienu no četriem trejačiem, vienu no sešiem divpunktu metieniem un četrus no sešiem sodiņiem. Porziņģim esot uz parketa, "Mavericks" guva par četriem punktiem mazāk nekā pretinieki.

Trešās ceturtdaļas vidū latvietis iedzīvojās muguras lejasdaļas savainojumā, kura dēļ bija spiest pamest laukumu. Plašāka informācija par traumas nopietnību uzreiz publiski netika atklāta.

"Mavericks" galvenais treneris Džeisons Kids pēc spēles teica, ka ar Porziņģi viss ir kārtībā un basketbolista veselības stāvokli trešdien paredzēts izvērtēt atkārtoti.

"Mavericks" - "Rockets" spēles epizodes

Rezultatīvākais komandas uzvarā bija Luka Dončičs ar 26 punktiem. Hjūstonas vienībā ar 22 punktiem izcēlās Ēriks Gordons.

Dalasas vienība uzvarējusi divas no trim sezonas pirmajām spēlēm, ieņemot 6.vietu NBA Rietumu konferencē.

Nākamo spēli "Mavericks" ceturtdien aizvadīs pret Sanantonio "Spurs".