Porziņģis samet 15 punktus, «Mavericks» mača izskaņā zaudē «Bucks»

Saspringtā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā piektdien Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 109:112 piekāpās spēcīgajai Milvoki "Bucks" komandai, liecina NBA informācija. Porziņģis šajā spēlē izcēlās ar "double-double".

Liepājnieks bija iekļauts starta pieciniekā un kopumā spēlēja precīzi 29 minūtes. Sev atvēlētajā laikā viņš guva 15 punktus, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un bloķēja divus pretiniekus. Porziņģis realizēja divus no septiņiem tālmetieniem, četrus no divpadsmit divpunktu metieniem un vienu no diviem sodiņiem.

Pats Porziņģis nebija apmierināts ar savu sniegumu. "Es varēju nospēlēt daudz labāk, uzņemos atbildību par šo zaudējumu," pēc spēles medijiem sacīja basketbolists.

Porziņģa spēles spilgtākie momenti

Dalasas labā 28 punktus sameta Luka Dončičs.

Tikmēr uzvarētāju rindās ar 31 punktu atzīmējās grieķis Jannis Adetokunbo.

Teju visu spēles laiku vadībā bija "Bucks", tomēr pēdējas ceturtdaļas otrajā pusē vadību pārņēma "Mavericks". Viņu prieki gan nebija ilgi, jo Milvoki vienība pārsvaru ātri atguva, svinot panākumu spēlē.

Piektdien bija paredzēta arī Vašingtonas "Wizards" un Detroitas "Pistons" spēle, taču tā tika pārcelta NBA veselības un drošības protokola ietvaros. Vašingtonas vienība vairākiem spēlētājiem testēts pozitīvs Covid-19, kas liedz vienībai piedalīties spēlēs.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar sešām uzvarām 11 spēlēs ieņem sesto vietu NBA Rietumu konferencē.

Nākamā spēle Dalasas klubam paredzēta svētdien pret Čikāgas "Bulls".

NBA sezonā šogad katrai komandai paredzētas 72 regulārās sezonas spēles. Vismaz sākotnēji spēles notiks pastiprinātos drošības apstākļos un bez skatītāju klātbūtnes.