Porziņģis rezultatīvs «Mavericks» zaudējumā; Kurucs nespēlē «Nets» uzvarā

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien aizvadīja rezultatīvu spēli, taču viņa pārstāvētā Dalasas „Mavericks” nespēja atspēlēt pirmajā puslaikā ielaisto deficītu, tādējādi ar 123:119 piekāpjoties Jūtas „Jazz”. Tikmēr citā mačā minimālu uzvaru guva Bruklinas „Nets”, kas spēlēja bez Rodiona Kuruca, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Liepājnieks spēli uzsāka starta pieciniekā. Viņš spēlēja kopumā 35 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā sakrāja 28 punktus, piecas atlēkušās bumbas, vienu rezultatīvu piespēli, vienu pārtvertu bumbu un divus blokus. Porziņģis izmeta deviņus trīspunktu metienus, no kuriem trīs bija precīzi. No tuvākas distances viņš trāpīja četrus no astoņiem mēģinājumiem, savukārt no soda atzīmes viņš guva 11 punktus, izpildot 13 metienus.

Porziņģa spēles spilgtākas epizodes

Pēc pirmā puslaika „Mavericks” bija iedzinējos ar 21 punkta deficītu. Jau trešajā ceturtdaļā viņiem izdevās pietuvoties līdz trīs punktu atstatumam, taču tad izrāvienu veica „Jazz”. Sākoties pēdējai ceturtdaļai, komandas šķīra 16 punkti, ko Dalasas vienība nespēja atspēlēt.

Rezultatīvākais „Mavericks” sastāvā bija Tims Hārdavejs juniors, kurš atzīmējās ar 33 punktiem.

Savukārt uzvarētāju labā 25 punktus sameta Džordans Klārksons.

Tikmēr citā spēlē „Nets” ar 106:105 pieveica Indianas „Pacers”. Kurucs šajā mačā uzvarētājiem nepalīdzēja.

Rezultatīvākais „Nets” kreklā bija Spensers Dinvidijs ar 21 punktu, bet pretiniekiem 23 iemeta Domants Sabonis.

Šosezon 54 spēlēs 32 uzvaras izcīnījuši „Mavericks”, kas pašlaik ieņem septīto vietu NBA Rietumu konferencē.  Savukārt „Nets” ar 24 uzvarām 52 spēlēs ir septītie Austrumu konferencē.

Ceturtdien „Nets” spēkosies ar čempionvienību Toronto „Raptors”, bet „Mavericks” uzņems Sakramento „Kings”.