Porziņģis rezultatīvs «Mavericks» uzvarā pār Kuruca «Bucks»

Sesto uzvaru pēdējās septiņās spēlēs ceturtdien izcīnīja Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks", kas ar 116:101 pieveica Rodiona Kuruca Milvoki "Bucks". Kurucs šajā spēlē laukumā nedevās, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēli uzsāka starta pieciniekā un kopumā laukumā pavadīja 33 minūtes (33:17). Liepājnieks guva 26 punktus, izcīnīja 17 bumbas zem groziem, atdeva rezultatīvu piespēli un bloķēja divus pretinieku metienus. Porziņģis realizēja četrus no septiņiem trejačiem, sešus no 13 divpunktu metieniem un abus sodiņus. Porziņģim esot laukumā, Dalasas komanda guva par 17 punktiem vairāk nekā "Bucks".

Porziņģa spilgtākie spēles momenti

Par punktu vairāk nekā Porziņģis guva Luka Dončičs, kurš arī atdeva deviņas rezultatīvas piespēles un izcīnīja tikpat bumbas zem groziem.

Tikmēr "Bucks" rindās Kurucs kārtējo reizi tika pieteikts spēlei, taču debiju Milvoki kreklā vēl nepiedzīvoja.

Milvoki komandā ar 22 punktiem izcēlās Donte Divincenzo, bet par diviem punktiem mazāk sameta Bobijs Portis.

Uzvaru "Mavericks" nodrošināja vien mača izskaņā. Spēles pēdējo ceturtdaļu Milvoki komanda sāka ar četru punktu pārsvaru (84:80), tomēr beidzamajā spēles nogrieznī "Mavericks" bija pārāki ar 36:17, kas ļāva tikt pie droša panākuma.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 29 uzvarām 51 spēlē atrodas stabilā NBA Rietumu konferences septītajā vietā. Tikmēr "Bucks" ar 32 uzvarām 52 spēlēs ir trešie Austrumu konferencē.

Vēlāk piektdien "Bucks" uzņems Šarlotas "Hornets", bet "Mavericks" nākamo spēli svētdien savās mājās aizvadīs pret Sanantonio "Spurs".