Porziņģis rezultatīvs Dalasas «Mavericks» uzvarā, panākumi arī Bertānam un Kurucam

Kristaps Porziņģis piektdien izcēlās ar 24 punktu guvumu sezonā pirmajā Dalasas "Mavericks" izbraukuma spēlē, veicinot komandas uzvaru 123:116 pār Ņūorleānas "Pelicans", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Sezonā pirmās uzvaras piektdien guva Dāvja Bertāna un Rodiona Kuruca pārstāvētie NBA klubi

Pamatsastāvā spēli sākušais Porziņģis 29 minūtēs (29:04) izcīnīja arī četras atlēkušās bumbas, trīsreiz rezultatīvi piespēlēja un bloķēja piecus metienus. "Mavericks" sezonā otrajā uzvarā Kristaps trāpīja trīs no pieciem trīspunktu metieniem, piecus no 12 divpunktu raidījumiem un piecus no astoņiem soda metieniem.

Kristaps Porziņģis un Luka Dončičs "Mavericks" spēlē pret "Pelicans"

Lielākās uzslavas Dalasas komandā izpelnījās dubultciparus trīs rezultativitātes rādītājos iekrājušais Luka Dončičs ar 25 punktiem, 10 izcīnītām atlēkušajām bumbām un 10 rezultatīvām piespēlēm.

Porziņģis 17 punktus guva pirmajā puslaikā. "Mavericks" basketbolisti pirmajā ceturtdaļā ielaida 41 punktu (27:41), bet revanšējās nākamajā ceturksnī (45:23) un puslaiku noslēdza ar astoņu punktu pārsvaru (72:64). Spēkos līdzvērtīgā spēles galotnē svarīgus punktus guva Dončičs, Dalasas klubam nodrošinot kopš 2015.gada pirmo uzvaru sezonas pirmajā izbraukuma spēlē. "Pelicans" rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Brendons Ingrems.

Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar 97:85 viesos pārspēja Oklahomasitijas "Thunder".

Bertāns laukumā bija 28 minūtes (27:28), kuru laikā guva 13 punktus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, divreiz rezultatīvi piespēlēja un pārtvēra vienu piespēli. Dāvis iemeta trīs no deviņiem trīspunktniekiem un divus no trim divpunktu metieniem. "Wizards" ar 21 punktu un 11 savāktām atlēkušajām bumbām izcēlās Tomass Braients, turpretim "Thunder" 28 punktus nodrošināja Šajs Gilgeoss-Aleksandrs.

Savukārt Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas "Nets" 113:109 mājās uzveica Ņujorkas "Knicks".

Kurucs laukumā devās uz maiņu un 12 minūtēs (12:27) guva deviņus punktus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas un pa reizei rezultatīvi piespēlēja un pārtvēra bumbu. Kurucs iemeta abus savus trīspunktniekus, vienu no trim divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem. "Nets" 26 punktus guva Kairijs Ērvings, bet "Knicks" ar 22 punktiem izcēlās Alonzo Trīrs.