Porziņģis: Par atgriešanās laiku nav ne jausmas

Pēc smagas kājas traumas atlabstošais Kristaps Porziņģis otrdien ieradās "Madison Square Garden" arēnā uz Ņujorkas "Knicks" spēli, kurā viņa pārstāvēta komanda ierasti turpināja zaudējumu sēriju. Skatītāji pirms spēles Porziņģa parādīšanos sagaidīja ar ovācijām, tomēr komandas spilgtākā zvaigzne vēl nespēja viņus iepriecināt ar ziņām par iespējamu atgriešanās laiku.

Lai gan aptuveni aprēķini liecina, ka Porziņģis labākajā gadījumā varētu atgriezties laukumā pirms 2018.gada Ziemassvētkiem, basketbolists atturējās no jebkādas laika piesaistes nosaukšanas.

"Neko nevaru pateikt, nav ideju," Porziņģi citēja "The New York Post". "Droši vien vaicājiet ārstam, varbūt viņš jums kaut ko pateiks. Es virzos dienu pa dienai, un redzēsim, kad pienāks atgriešanās laiks. Grafika pašlaik nav, tas ir pārāk tālu, lai sastādītu kādu grafiku."

Porziņģis ir pārliecināts, ka atgriezīsies vēl labāks un spēcīgāks, un traumas gūšanas laiku basketbolists atzina par laimi nelaimē. Kamēr pēc operācijas dzīst kreisās kājas ceļgala saites, viņš jau trenē ķermeņa augšdaļu.

"Ja tam bija jānotiek, tad labi, ka tas notika tagad," sacīja Porziņģis. "Man ir divi sezonas pēdējie mēneši un visa starpsezona, lai strādātu savam ķermenim."

Ņujorkas "Knicks" tikmēr ir zaudējusi pēdējās astoņās spēlēs pēc kārtas, un otrdien ar 97:110 piekāpās Dalasas "Mavericks".

KONTEKSTS:

Ceļgala krusteniskās saites Porziņģis sarāva 6.februārī "Knicks" zaudētā spēlē pret Milvoki "Bucks". Nedēļu vēlāk viņam Ņujorkā veica operāciju, pēc kuras parasti nepieciešams vismaz 10 mēnešu rehabilitācijas posms.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti