Porziņģis palīdz «Mavericks» gūt panākumu, Kurucs paliek rezervē «Nets» uzvarā

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas „Mavericks” sestdien savu skatītāju priekšā ar 110:102 pārspēja pagājušās sezonas čempionus Toronto „Raptors”, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija. Tikmēr citā mačā Rodions Kurucs no soliņa noraudzījās, ka viņa Bruklinas „Nets” gūst panākumu pret Čikāgas „Bulls” ar 117:111.

Porziņģis šonakt spēlēja nepilnas 36 minūtes, kurās guva 20 punktus un izcīnīja 15 bumbas zem groziem. Latvieša kontā arī divas rezultatīvas piespēles un viens bloķēts metiens. Viņš bija precīzs vienā no septiņiem trejačiem, kā arī sešos no 13 divpunktu metieniem. Savukārt no soda līnijas viņš grozā trāpīja piecus metienus, kamēr viens lidoja tam secen.

Rezultatīvākais „Mavericks” rindās bija Luka Dončičs, kurš tika pie 26 punktiem.

Spēli veiksmīgāk iesāka viesi, taču drīz vien Dalasas klubs pārņēma vadību, izvirzoties līderos ar 11 punktu pārsvaru. Puslaika pārtraukumā atkal priekšā bija „Raptors”, taču pēdējās 12 minūtes labāk aizvadīja mājinieki, kas tika pie sava septītā panākuma.

NBA Rietumos „Mavericks” izcīnījuši septiņus panākumus ducī maču un ir septītājā vietā.

Tikmēr Čikāgā „Nets” panākumu nodrošināja vien spēles pēdējā ceturtdaļā, kad izdevās pārņemt vadības grožus.

Kurucs šajā mačā palika rezervistos, gluži kā pēdējās trīs spēlēs. Pēdējo reizi latvietis laukumā bija 10. novembrī, kad komanda piekāpās „Suns” vienībai.  Arī toreiz latvietis spēlēja vien nepilnas deviņas minūtes.

Bruklinas „Nets” divpadsmit spēlēs tikuši pie pieciem panākumiem, kas pašlaik dod astoto vietu NBA Austrumu konferencē.