Porziņģis NBA sezonu atklāj ar 15 punktiem un uzvaru; Bertāns nespēlē komandas zaudējumā

Latviešu basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis trešdien uzsāka jauno Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonu. Pirmajā spēlē liepājnieks izcēlās ar "double-double", veicinot Vašingtonas "Wizards" uzvaru pret Indianas "Pacers" (114:107). Savukārt Dāvis Bertāns palika ārpus pieteikuma, kamēr viņa Dalasas "Mavericks" ar 105:107 piekāpās Fīniksas "Suns", vēsta NBA.

Porziņģis spēli uzsāka starta pieciniekā, kopumā uz parketa esot nepilnas 32 minūtes (31:46). Sev atvēlētajā laikā latvietis guva 15 punktus, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles un bloķēja divus metienus. Viņš realizēja vienu no pieciem trejačiem, četrus no deviņiem divpunktu metieniem un četrus no sešiem sodiņiem. Porziņģim esot laukumā, "Wizards" guva par septiņiem punktiem vairāk nekā pretinieki.

Porziņģa spēles spilgtākie momenti

Rezultatīvākais "Wizards" uzvarā ar 23 punktiem bija Bredlijs Bīls. Par punktu mazāk guva Kails Kuzma.

Tikmēr "Pacers" rindās Tairīzs Halibērtons izcēlās ar 26 punktiem.

Citā spēlē Bertāns palika ārpus pieteikuma ceļgala savainojuma dēļ.

Dalasas vienībā rezultatīvākais bija Luka Dončičs, kurš guva 35 punktus.

Tikmēr "Suns" komandā Devīns Bukers izcēlās ar 28 punktiem.

Teju visas spēles garumā vadībā bija "Mavericks", viņu pārsvaram vienubrīd sasniedzot par 22 punktus. Arī ceturtās ceturtdaļas ievadā Dalasas komanda bija vadībā ar 12 punktu pārsvaru, tomēr galotnē labāk nospēlēja mājinieki.

Nākamo spēli "Wizards" piektdien aizvadīs savā laukumā, uzņemot Čikāgas "Bulls". Savukārt dienu vēlāk "Mavericks" savu skatītāju priekšā spēlēs pret Memfisas "Grizzlies".