Porziņģis «Knicks» zaudējumā Denverā laukumu pamet piezīmju normas dēļ

Pēc vienas spēles izlaišanas savainojuma dēļ Kristaps Porziņģis ceturtdien atgriezās laukumā un guva 21 punktu, tomēr iekrātas personisko piezīmju normas dēļ priekšlaicīgi pabeidza maču, kurā liepājnieka pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" ar 118:130 viesos piekāpās Denveras "Nuggets", liecina NBA informācija.

Pēdējā ceturtdaļā laukumu pametušais Kristaps 27 minūtēs arī izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un bloķēja vienu metienu. Liepājnieks trāpīja sešus no 12 divpunktu metieniem un vienu no četriem trīspunktniekiem, kā arī visus sešus soda metienus. Piecas minūtes pirms spēles beigām pametot laukumu pēc sestās piezīmes, Porziņģis neapmierināts diskutēja ar tiesnešiem.

Denverā desmito spēli pēc kārtas zaudējušās "Knicks" sastāvā Porziņģis rezultatīvākā spēlētāja laurus dalīja ar 21 punktu guvušo Maiklu Bīsliju. "Nuggets" ar 23 punktiem rezultatīvākais bija Garijs Hariss. Ņujorkas kluba vadība pietaupīja Timu Hārdeveju junioru, savainojuma dēļ otro spēli pēc kārtas izlaida Kails O'Kvins, un komanda pirmajā puslaikā ielaida 73 punktus.

Jau vēstīts, ka ar klubu treneru lēmumu Porziņģis nonāca 18.februārī paredzētās NBA Zvaigžņu spēles dalībnieku vidū. Porziņģi savā komandā ceturtdien kā rezervistu iekļāva Lebrons Džeimss, kurš Zvaigžņu spēlē būs viens no divu komandu kapteiņiem. Otras komandas sastāvu izvēlējās Stīvens Karijs.

Ņujorkas klubam 49 spēlēs ir 21 uzvara, kas komandu ierindo 10.vietā Austrumu konferencē. Nākamo spēli "Knicks" aizvadīs jau piektdien Fīniksā pret "Suns".