Porziņģis atgriežas un gūst jaunu traumu «Mavericks» uzvarā; «Bucks» bez Kuruca zaudē

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis ceturtdien atgriezās pēc potītes traumas, viņa pārstāvētajai Dalasas "Mavericks" ar 115:105 pārspējot Detroitas "Pistons". Liepājnieks spēles laukumu pameta priekšlaicīgi. Tikmēr citā spēlē Rodiona Kuruca pārstāvētā Milvoki "Bucks" ar 136:143 zaudēja Hjūstonas "Rockets", liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja 20 minūtes (20:36), kuru laikā guva 11 punktus un izcīnīja vienu atlēkušo bumbu. Liepājnieks realizēja vienu no trim tālmetieniem un četrus no astoņiem divpunktu metieniem. Porziņģim esot laukumā, "Mavericks" guva par trim punktiem mazāk nekā pretinieki.

Porziņģa spēles spilgtākie momenti

Iepriekš Porziņģis izlaida trīs spēles potītes savainojuma dēļ. Taču jau pirmajā spēlē pēc traumas izdziedēšanas viņš guva jaunu nesaistītu savainojumu. Laukumu viņš pameta ar labā ceļgala sāpēm. Iespējams, ka savainojums nav īpaši nopietns.

"Mavericks" treneris Riks Kārlails pēc spēles žurnālistiem teica, ka neko vairāk par spēlētāja savainojumu nezina, bet Porziņģis vēlāk staigājis bez problēmām un šķitis labā noskaņojumā.

Rezultatīvākais komandas uzvarā bija Tims Hārdavejs juniors, kurš guva 42 punktus. Tas bija basketbolista NBA karjeras rekords.

Tikmēr citā spēlē Kurucs palika ārpus pieteikuma muskuļu traumas dēļ.

Milvoki zaudējumā Kriss Midltons sameta 33 punktus. Komandas līderis Jannis Adetokunbo jau spēles pirmajā minūtē neveiksmīgā situācija izmežģīja potīti un laukumā vairs neatgriezās.

Uzvarētājiem Kevins Porters juniors izcēlās ar 50 punktiem.

Sezonas kopvērtējumā "Bucks" ar 38 uzvarām 62 spēlēs ieņem trešo vietu NBA Austrumu konferencē. Savukārt "Mavericks" uzvarējuši 35 no 62 spēlēm un sestie Rietumu konferencē.

Vēlāk piektdien "Bucks" viesosies pie Čikāgas "Bulls", bet sestdien "Mavericks" spēlēs ar Dāvja Bertāna pārstāvēto Vašingtonas "Wizards".