Porziņģis atgriežas ar 21 punktu, «Mavericks» pēdējā sekundē uzvar «Celtics»

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis sestdien aizvadīja pirmo spēli pēc muguras savainojuma izdziedēšanas. Liepājnieka pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 107:104 pieveica Bostonas "Celtics", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja nepilnas 28 minūtes (27:53), kuru laikā guva 21 punktu, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas pretinieku bumbas un bloķēja vienu metienu. Viņš kļūdaini veica trīs tālmetienus, trāpīja septiņus no desmit divpunktu metieniem un realizēja septiņus no astoņiem sodiņiem. Porziņģim esot laukumā, "Mavericks" guva par četriem punktiem mazāk nekā pretinieki.

Porziņģa spēles spilgtākie mirkļi

Porziņģis pēc spēles pastāstīja, ka priecājas atgriezties laukumā un jūtas lieliski.

Kristaps Porziņģis par atgriešanos laukumā
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Spēles varonis Luka Dončičs "Mavericks" labā sameta 33 punktus. Bostonas klubā ar 32 punktiem izcēlās Džeisons Tatums.

Vēl trešajā ceturtdaļā Dalasas vienība bija vadībā ar 18 punktu pārsvaru, taču "Celtics" prata to sadeldēt. Spēles izskaņā Bostonas komanda pirmo reizi izvirzījās vadībā (104:102), taču "Mavericks" pēdējā sekundē izrāva uzvaru, precīzam no tālmetiena līnijas esot Dončičam.

Sešas uzvaras deviņās spēlēs ļauj Dalasas vienībai ieņemt trešo pozīciju NBA Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Porziņģa vienība pirmdien aizvadīs savā laukumā pret Ņūorleānas "Pelicans".