Porziņģis ar 26 punktiem rezultatīvākais «Knicks» uzvarā Ņujorkā

Kristaps Porziņģis ar 26 punktiem otrdien bija rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā viņa pārstāvētās Ņujorkas "Knicks" uzvarā mājās 120:114 pār Bostonas "Celtics" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, liecina NBA informācija. Uz dalību NBA Zvaigžņu spēlē pretendējošais latvietis pēdējās divas minūtes un 44 sekundes gan nespēlēja pirmoreiz NBA karjerā nopelnītās piezīmju normas dēļ.

Porziņģis spēlēja 27 minūtes (26:50), trāpīja septiņus no deviņiem divpunktu metieniem, trīs no deviņiem trīspunktniekiem, kā arī trīs no četriem soda metieniem. Porziņģa rēķinā bija arī sešas izcīnītas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, divas pārtvertas bumbas un divi bloķēti metieni.

Spēle Porziņģim beidzās pēc pārkāpuma trīspunktu metienā pret Džeju Krauderu, kurš realizēja divus no trim soda metieniem un panāca "Celtics" 106:105 pārsvaru. Tomēr laukuma saimnieki bez diviem komandai svarīgiem spēlētājiem spēja izcīnīt uzvaru.

Pirmā puslaika beigās potīti sastiepa "Knicks" līderis Karmelo Entonijs, kurš neveiksmīgi saskrējās ar tiesnesi, bet mačā iekrāja 17 punktus. Rentgena pārbaudē Entonijam būtisku traumu nekonstatēja. "Knicks" 24 punktus guva Ārons Aflalo, tostarp 20 punktu otrajā puslaikā.

Pēc piektās uzvaras pēdējās sešās spēlēs ņujorkiešu treneris Dereks Fišers uzteica komandu par katra spēlētāja ieguldījumu uzvarā.

Pirms spēles Porziņģis saņēma Austrumu konferences labākā debitanta decembrī balvu. Turpinās arī balsojums par NBA Zvaigžņu spēles dalībniekiem. Par Porziņģi var nobalsot arī, retvītojot šo ierakstu.

Ņujorkas klubs ar 20 uzvarām 40 spēlēs pakāpās uz 9.vietu Austrumu konferencē. Trešo uzvaru pēc kārtas "Knicks" būs iespēja gūt jau trešdien viesos pret Bruklinas "Nets".