Porziņģim zema precizitāte un pieci bloki uzvarētā NBA spēlē; Bertāns rezultatīvs zaudējumā

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" svētdien ar 106:102 savā laukumā uzvarēja Šārlotas "Hornets". Citā spēlē Dāvis Bertāns aizvadīja sezonas rezultatīvāko spēli, taču viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" savu skatītāju priekšā ar 97:98 piekāpās Denveras "Nuggets", vēsta Nacionālā basketbola asociācija.

Porziņģis spēli uzsāka starta pieciniekā, kopumā uz parketa esot 34 minūtes (34:12). Viņš guva duci punktus, izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu pretinieku bumbu un bloķēja piecus metienus. Liepājnieks realizēja divus no astoņiem tālmetieniem, divus no 11 divpunktu metieniem un abus sodiņus. Viņam esot laukumā, "Wizards" guva par pieciem punktiem vairāk nekā pretinieki.

Vašingtonas komandā rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Kails Kuzma. Vēl 26 punktus mājiniekiem pievienoja Bredlijs Bīls.

Tikmēr Kellijs Ūbre guva 23 punktus viesu labā.

Citā spēlē Bertāns laukumā devās pēc maiņas, kopumā spēlējot 14 minūtes 25 sekundes. Sev atvēlētajā laikā rūjienietis guva 15 punktus, izcīnīja atlēkušo bumbu un divreiz asistēja partneriem. Bertāns trāpīja četrus no pieciem tālmetieniem, vienu no diviem divpunktu metieniem un vienīgo sodiņu.

Dalasas komandā rezultatīvākais 23 punktiem bija Džošs Grīns, bet par punktu mazāk guva Luka Dončičs.

Tikmēr viesiem Bouns Hailands izcēlās ar 29 punktiem.

Sezonas kopvērtējumā "Wizards" ar desmit uzvarām 17 mačos ir NBA Austrumu konferences sestajā vietā. Savukārt "Mavericks" ar deviņiem panākumiem 16 spēlēs ir NBA Rietumu konferences devītajā vietā.