Porziņģim zema precizitāte «Mavericks» zaudējumā pret Denveras «Nuggets»

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien aizvadīja salīdzinoši blāvu spēli, viņa pārstāvētajai Dalasas „Mavericks” ar 113:117 mača izskaņā atzīstot Denveras „Nuggets” pārākumu, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja gandrīz 33 minūtes (32:57), kuru laikā atzīmējās ar 16 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, vienu pārtvertu bumbu un vienu bloku. Liepājnieks realizēja tikai vienu no astoņiem tālmetieniem, piecus no desmit divpunktu metieniem un trīs no četriem soda metieniem. Porziņģim esot laukumā, „Mavericks” guva par 14 punktiem mazāk, nekā sameta pretinieki.

Varenu sniegumu rādīja Luka Dončičs, kurš sameta 35 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, atdeva 16 rezultatīvas piespēles, pārtvēra četras pretinieku bumbas un bloķēja vienu metienu.

Savukārt uzvarētājiem rezultatīvākais bija uz maiņu nākušais Maikls Porters juniors, kura kontā 30 punkti.

Teju visas spēles garumā vadībā atradās „Nuggets”. Trešās ceturtdaļas vidū izrāviens padevās Dalasas vienībai, kas īsā laika posmā deviņu punktu deficītu pārvērta septiņu punktu vadībā. Atlikušajā laikā atkal pārāki bija viesi, kas beigās svinēja uzvaru ar četru punktu pārsvaru.

Sezonas kopvērtējumā „Mavericks” ar astoņām uzvarām 17 spēlēs ir desmitajā vietā NBA Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Dalasas vienība trešdien aizvadīs pret Jūtas „Jazz”.

NBA sezonā šogad katrai komandai paredzētas 72 regulārās sezonas spēles. Vēl arvien lielākā daļa spēles norit bez skatītāju klātbūtnes.