Porziņģim rezultatīvs sniegums «Mavericks» zaudētā spēlē

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ceturtdien ar 111:126 piekāpās Losandželosas "Clippers", liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija. Latviešu spēlētājs guva 30 punktus, esot rezultatīvākais mačā.

Porziņģis spēlēja 38 minūtes (38:19), kuru laikā sameta 30 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, atdeva piecas rezultatīvas piespēles un bloķēja vienu pretinieku metienu. Liepājnieks trāpīja trīs no septiņiem tālmetieniem un sešus no divpadsmit divu punktu metieniem. No soda atzīmes viņš nekļūdīgi veica visus deviņus metienus.

Porziņģa spilgtākās epizodes

Vēl 29 punktus "Mavericks" pievienoja slovēnis Luka Dončičs.

Spēles pirmajā puslaikā komandas vairākkārt apmainījās ar vadības grožiem, bet mača otrajā daļa "Clippers" sāka audzēt savu pārsvaru. Pēdējās ceturtdaļas vidū Dalasas klubs rezultātu izlīdzināja, taču gala vārds piederēja Losandželosas komandai.

Abas komandas ir arī potenciālas NBA izslēgšanas spēļu pirmās kārtas pretinieces, jo Losandželosas klubs ieņem otro vietu Rietumu konferencē, kamēr "Mavericks"ir septītie.

Orlando esošajā izklaides parkā sezonu turpina 22 vienības, no kurām 16 iekļūs izslēgšanas turnīrā.