Porziņģim 22 punkti zaudētā NBA mačā; Bertāns nespēlē «Mavericks» uzvarā

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņgis pirmdien atzīmējās ar 22 punktiem, taču viņa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar 97:115 piekāpās Hjūstonas "Rocekts". Savukārt Dāvja Bertāna Dalasas "Mavericks" mača galotnē ar 110:108 uzvarēja Minesotas "Timberwolves", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) infromācija.

Porziņģis spēli uzsāka starta pieciniekā, kopumā spēlējot tieši 32 minūtes. Liepājnieks guva 22 punktus, izcīnīja 13 bumbas zem groziem, atdeva četras rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu pretinieku bumbu un bloķēja piecus metienus. Viņš nerealizēja nevienu no trim trejačiem, bet no tuvākas distances viņš trāpīja septiņus no 15 metieniem. No soda atzīmes Porziņģis nekļūdīgi veica astoņus metienus. Viņam esot laukumā, "Wizards" guva par trim punktiem mazāk nekā pretinieki.

Porziņģis bija rezultatīvākais spēlētājs komandā.

Spilgtākie Porziņģa spēles momenti

"Wizards" atradās vadībā līdz pat pēdējās ceturtdaļas sākuma, taču galotnē "Rockets" veica ievērojamu izrāvienu. Pēdējo ceturtdaļu Hjūstonas komanda uzvarēja ar 35:14.

Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Kristians Vuds, kurš atzīmējās ar 39 punktiem.

Tikmēr citā spēlē Bertāns nespēlēja traumas dēļ. Latvietis iedzīvojies ceļgala savainojumā. Jau dienas gaitā klubs publicēja informāciju, ka rūjienieša dalība šajā mačā ir uz jautājuma zīmes. Neilgi pirms spēles viņi apstiprināja, ka Bertāns nespēlēs.

Dalasas uzvarā rezultatīvākais bija Dvaits Pauels. Viņš izcēlās ar 22 punktiem.

Tikmēr "Timbervolwes" labā Karls Entonijs Taunss guva 22 punktus.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 44 uzvarām 72 spēlēs ir piektajā vietā NBA Rietumu konferencē. Savukārt "Wizards" ar 30 panākumiem 71 mačā ir 12. pozīcijā Austrumu konferencē.

NBA izslēgšanas spēļu turnīram uzreiz kvalificēsies sešas labākās katras divīzijas komandas. Septītās līdz desmitās vietas ieguvēji izspēlēs "play-in" mačus, lai noskaidrotu vēl divas komandas, kas pievienosies konferences labākajām "play-off" turnīrā.