Porziņģim 20 punkti uzvarā; Bertāna vienība zaudē NBA mača galotnē

Kārtējo rezultatīvo spēli otrdien aizvadīja Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, kura pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar 120:99 uzvarēja Detroitas "Pistons". Tikmēr Dāvja Bertāna Dalasas "Mavericks" pēdējā ceturtdaļā piekāpās Ņūorleānas "Pelicans" (111:113), liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēli uzsāka starta pieciniekā, kopumā laukumā esot 25 minūtes (25:18). Liepājnieks sev atvēlētajā laikā guva 20 punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Viņš trāpīja divus no četriem trīspunktu metieniem, sešus no deviņiem divpunktu metieniem un abus sodiņus. Latvietim esot laukumā, "Wizards" guva par punktu vairāk, nekā pretinieki.

Porziņģa spēles skaistākās epizodes

Vašingtonas komandas uzvarā 25 punktus guva Kails Kuzma.

Savukārt viesiem rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Bojans Bogdanovičs.

Tikmēr citā spēlē Bertāns nevarēja palīdzēt "Mavericks" ceļgala savainojuma dēļ. Šosezon rūjienietis vēl laukumā nav bijis.

Dalasas komandas zaudējumā ar 37 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās slovēnis Luka Dončičs.

Tikmēr "Pelicans" rindās Trejs Mērfijs guva 22 punktus.

Sezonas kopvērtējumā "Wizards" ar trim uzvarām un vienu zaudējumu ir otrajā vietā NBA Austrumu konferencē. Savukārt "Mavericks" ar vienu panākumu trīs mačos ir 11. pozīcijā Rietumu konferencē.

Ceturtdien Dalasas vienība viesos spēlēs ar Bruklinas "Nets", bet dienu vēlā "Wizards" uzņems Indianas "Pacers".