Porziņģim 18 punkti «Mavericks» uzvarā; «Wizards» un «Nets» piedzīvo zaudējumus

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas “Mavericks” vienība sestdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē pārliecinoši uzvarēja Goldensteitas “Warriors”, tikmēr Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika Vašingtonas “Wizards”, kā arī Rodiona Kuruca Bruklinas “Nets” sestdienas spēlēs piedzīvoja zaudējumus.

“Mavericks” ar 141:121 uzvarēja Goldensteitas “Warriors”. Porziņģis šajā spēlē laukumā bija 26 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā guva 18 punktus, realizējot četrus no deviņiem tālmetieniem, divus no trim divpunktu metieniem un abus soda metienus. Liepājnieka rēķinā arī septiņas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, četri bloķēti metieni, piecas kļūdas, trīs piezīmes un +/- rādītājs plus 18.

“Mavericks” rindās rezultatīvākais bija slovēņu basketbola zvaigzne Luka Dončičs, kura rēķinā 31 punkts, 12 atlēkušās bumbas un 15 rezultatīvas piespēles, kā arī viņš izcēlās ar sezonā jau devīto “triple-double”.  25 punktus pievienoja Toms Hārdvejs. Savukārt “Warriors” ar 35 punktiem izcēlās D’Andželo Rasels.

Šobrīd Porziņģa pārstāvētā vienība ar 21 uzvaru 31 spēlē ir Rietumu konferences ceturtajā pozīcijā. Nākamie pretiniekos “Mavericks” vienībai Losandželosas “Lakers”, un spēle jau svētdien.

Vašingtonas “Wizards” ar 100:107 sestdien piekāpās Ņujorkas “Knicks”. Dāvis Bertāns vēl joprojām dziedē traumu, un prognozēts, ka viņš nespēlēs vēl apmēram nedēļu, bet Anžejs Pasečņiks guva četrus punktus. Viņš laukumā pavadīja 19 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā realizēja vienu divpunktu metienu un divus soda metienus. Pasečņikam arī piecas atlēkušās bumbas, divas kļūdas, četras piezīmes un +/- rādītājs mīnus 10.

Ražīgākie punktu guvēji šajā spēlē “Wizards” rindās bija Aizeja Tomass un Džordans Makrejs, kuri katrs guva pa 20 punktiem. Tikmēr “Knicks” izcēlās Džūliuss Rendls ar 30 punktiem.

“Wizards” ar deviņām uzvarām 31 spēlē ir Austrumu konferences 13. pozīcijā. Nākamo spēli Vašingtonas vienība, visticamāk, vēl joprojām bez traumētā Bertāna, aizvadīs pirmdien, tiekoties ar Maiami “Heat”.

Tikmēr “Rodiona Kuruca pieci punkti neglāba Bruklinas “Nets” no zaudējuma – vienība ar 98:108 piekāpās Hjūstonas “Rockets”. Cēsinieks laukumā bija 16 minūtes un piecas sekundes, realizējot vienu no diviem tālmetieniem un vienīgo divpunktu metienu. Viņa rēķinā arī trīs atlēkušās bumbas, rezultatīva piespēle, trīs kļūdas, trīs piezīmes, un spēli viņš noslēdza ar +/- rādītāju plus deviņi.

“Nets” rindās rezultatīvākais bija Spensers Dinvidijs, gūstot 17 punktus, bet “Rockets” rindās ar 44 punktiem izcēlās Džeims Hārdens.

“Nets ar 16 uzvarām 31 spēlē ir Austrumu konferences septītajā pozīcijā. Nākamo spēli Kuruca pārstāvētā vienība aizvadīs pirmdien, kad tiksies ar Minesotas “Timberwolves”.