Porziņģim 18 punkti; «Mavericks» mača galotnē zaudē NBA līdervienībai «Suns»

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ceturtdien mača galotnē ar 101:109 piekāpās Fīniksas "Suns", kas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferencē ieņem pirmo vietu. Dalasas komandai šis bija pirmais zaudējums pēdējos piecos mačos, liecina NBA informācija.

Porziņģis spēli uzsāka starta pieciniekā. Kopumā latvietis laukumā pabija 32 minūtes (32:17), kuru laikā guva 18 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, veica rezultatīvu piespēli un bloķēja divus metienus. Viņš trāpīja divus no četriem tālmetieniem, piecus no 11 divpunktu metieniem un abus sodiņus. Porziņģim esot laukumā, "Mavericks" iekrāja divu punktu deficītu.

Porziņģa spēles spilgtākie momenti

Ar 28 punktiem Dalasas komandā izcēlās slovēnis Luka Dončičs.

Savukārt uzvarētājiem 28 punktus guva Devīns Bukers.

Vēl pēdējās ceturtdaļas pirmajā pusē "Mavericks" bija deviņu punktu pārsvars, taču "Suns" padevās izrāviens, kas ļāva atgūt vadības grožus un nosargāt tos līdz pat spēles laika beigām.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 26 uzvarām 46 spēlēs ir piektajā vietā NBA Rietumu konferencē.