Porziņģa rezultatīvais sniegums neglābj «Mavericks» no zaudējuma; Kuruca «Rockets» uzvar

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis ceturtdien aizvadīja rezultatīvu spēli, taču viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" piedzīvoja bezierunu zaudējumu pret Goldensteitas "Warriors" (147:116). Tikmēr citā spēlē Rodiona Kuruca pārstāvēta Hjūstonas Rockets ar 115:103 pieveica Memfisas "Grizzlies", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja 25 minūtes (25:12), kurās guva 25 punktus. Viņš arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles un bloķēja divus metienus. Liepājnieks realizēja piecus no astoņiem tālmetieniem, četrus no astoņiem metieniem no tuvākas distances un abus sodiņus. "Mavericks" ar Porziņģi laukumā ielaida par 21 punktu vairāk, nekā guva.

Porziņģa spēles spilgtākie momenti

Dalasas labā 27 punktus guva Luka Dončičs.

Tikmēr uzvarētajiem ar karjeras rekordu izcēlās Kellijs Ubre juniors, kura kontā 40 gūti punkti.

Dalasas "Mavericks" šis bija septītais zaudējums pēdējās astoņās spēlēs.

Tikmēr citā mačā Rodions Kurucs sev atvēlētajās četrās minūtēs (4:11) guva četrus punktus. Viņš trāpīja vienu no diviem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem. Kurucam esot laukumā, "Rockets" ielaida par deviņiem punktiem vairāk, nekā guva paši.

Hjūstoniešu rindās ar 34 punktiem izcēlās Džons Vols.

Sezonas kopvērtējumā "Rockets" ar 11 uzvarām 21 spēlē ir desmitajā vietā NBA Rietumu konferencē. Četras pozīcijas zemāk ir "Mavericks", kas uzvarējuši vien deviņās no 23 spēlēm.

NBA sezonā šogad katrai komandai paredzētas 72 regulārās sezonas spēles. Pagaidām lielākā daļa spēļu norit bez skatītāju klātbūtnes.