Porziņģa «Mavericks» zaudē, cīņā ar «Clippers» gaidāma septītā spēle

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" piektdien izslēgšanas turnīra spēlē savu skatītāju priekšā ar 97:104 piekāpās Losandželosas "Clippers". Komandu duelī līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3-3, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Izšķirošā septītā spēle paredzēta svētdien.

Kristaps Porziņģis spēli sāka starta pieciniekā un laukumā pabija teju 31 minūti (30:58). Liepājnieks guva septiņus punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra trīs bumbas un bloķēja vienu metienu. Viņš sekmīgi izpildīja vienu no trim tālmetieniem un divus no četriem divpunktu metieniem. Porziņģiem esot laukumā, "Mavericks" guva par diviem punktiem vairāk, nekā "Clippers".

Komandas zaudējumā 29 punktus guva Luka Dončičs, bet vēl 23 pievienoja Tims Hārdavejs juniors.

Tikmēr "Clippers" rindās uguņoja Kavajs Leonards, kurš sameta 45 punktus.

Vēl pēdējās ceturtdaļas ievadā četru punktu pārsvars bija "Mavericks" komandai, turklāt arī pēdējā nogriežņa vidū viņi bija metiena tiesu priekšā. Tomēr pēdējās minūtēs "Clippers" spēja atspēlēt deficītu un uzvarēt.

Komanda, kas iekļūs otrajā kārtā, svētdien tiks noskaidrota Losandželosā. Līdz šim sērijā mājinieki ne reizi nav pratuši iepriecināt savus līdzjutējus, pirmajos sešos mačos uzvarot viesu komandām.

Arī pērn "Mavericks" un "Clippers" tikās "play-off" pirmajā kārtā. Toreiz otro raundu sasniedza Losandželosas klubs.

Izslēgšanas turnīrā startēja arī Dāvis Bertāns, kura pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar 1-4 piekāpās Austrumu konferences regulāras sezonas uzvarētajiem Filadelfijas "76ers".

Izslēgšanas turnīrā tradicionāli piedalās katras konferences astoņas spēcīgākās komandas. Katrā kārtā vienības spēlē līdz kādas komandas četrām uzvarām.