Porziņģa «Mavericks» nonāk uzvaras attālumā no izslēgšanas otrās kārtas; Bertāna «Wizards» zaudē

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" trešdien viesos ar 105:100 pieveica Losandželosas "Clippers", nonākot soļa attālumā no izslēgšanas turnīra otrās kārtas sasniegšanas, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām "Mavericks" ir vadībā ar 3–2. Citā spēlē Vašingtonas "Wizards" bez savainotā Dāvja Bertāna sastāvā ar 112:129 zaudēja Filadelfijas "76ers", tādējādi izstājoties no turpmākās cīņas.

(papildināts ar "Mavericks" spēles rezultātu)
Porziņģis spēlēja teju 30 minūtes (29:52), kuru laikā guva astoņus punktus un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas. Liepājnieks realizēja divus no četriem tālmetieniem un vienu no diviem metieniem no tuvākas distances. Viņam esot laukumā, "Mavericks" guva par pieciem punktiem vairāk nekā pretinieki.

Rezultatīvākais Dalasas komandā ar 42 punktiem bija Luka Dončičs. Savukārt "Clippers" ar 23 punktiem atzīmējās Pols Džordžs.

Losandželosas "Clippers" - Dalasas "Mavericks" spēles epizodes

Komandu sestā spēle sērijā paredzēta piektdien Dalasā.

"Wizards" basketbolists Bertāns sērijas piektajā spēlē palika ārpus pieteikuma kājas muskuļu savainojuma dēļ. Sērijā līdz četrām uzvarām "76ers" bija pārāki ar 4–1.

Jau ziņots, ka iepriekšējo spēli Bertāns nevarēja pabeigt kājas muskuļu traumas dēļ. Pēc spēles klubs paziņoja, ka atkopšanās process prasīs vairākas nedēļas, tāpēc jau pirms mača bija zināms, ka rūjienietis šosezon laukumā vairs nedosies.

Rezultatīvākais "Wizards" komandā bija Bredlijs Bīls, kurš sameta 32 punktus. Vēl 24 pievienoja Rasels Vestbruks, bet par trim punktiem mazāk guva Rui Hačimura. Tikmēr uzvarētajiem Sets Karijs iekrāja 30 punktus.

Teju visu pirmo puslaiku vadībā atradās "Wizards", tomēr pēc pārtraukuma iniciatīvu pārņēma Austrumu konferences regulārās sezonas uzvarētāji "76ers", kas droši svinēja panākumu.

Izslēgšanas turnīrā tradicionāli piedalās katras konferences astoņas spēcīgākās komandas. Katrā kārtā vienības spēlē līdz kādas komandas četrām uzvarām.