Porziņģa «Mavericks» galotnē uzvar «Hawks»; Bertāns zaudē

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" trešdien mača izskaņa nodrošināja uzvaru pār Atlantas "Hawks" (118:117). Savukārt Dāvja Bertāna Vašingtonas "Wizards" piedzīvoja kārtējo zaudējumu, ar 115:137 piekāpjoties Toronto "Raptors", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Porziņģis spēlēja nepilnas 20 minūtes (19:28), kuru laikā guva 15 punktus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas un pārtvēra vienu pretinieku bumbu. Liepājnieks realizēja vienu no pieciem tālmetieniem, piecus no deviņiem divpunktu metieniem un abus soda metienus. Porziņgim esot uz parketa, "Mavericks" guva par desmit punktiem mazāk nekā pretinieki.

Kārtējo "triple-double" šajā spēlē guva Luka Dončičs, kura kontā 28 punkti, desmit atlēkušās bumbas un tikpat rezultatīvas piespēles.

Atlantas labā 33 punktus sameta Džons Kolins.

Uzvaru "Mavericks" nodrošināja vien pēdējā ceturtdaļā, kad pāris minūšu laikā piecu punktu deficītu pārvērta par piecu punktu vadību.

Dalasas komandai šis bija trešais panākums pēdējās trīs spēlēs.

Tikmēr Bertāns otro maču pēc kārtas laukumā devās starta pieciniekā. Rūjienietis spēlēja kopumā 28 minūtes (28:17), kurās tika pie deviņiem punktiem, četrām atlēkušajām bumbām un vienas pārtvertas bumbas. Bertāns grozam uzbruku tikai no trīspunktu atzīmes, sekmīgi izpildot trīs no deviņiem metieniem. Ar Bertānu laukumā "Wizards" ielaida par 21 punktu vairāk, nekā guva.

Vašingtonas komandas labā 24 punktus guva Bredlijs Bīls, bet par punktu mazāk bija trāpīja Rasels Vestbruks.

Savukārt uzvarētajiem Normans Pauels atzīmējās ar 28 punktiem.

Sezona kopvērtējumā "Mavericks" ar duci uzvarām 26 spēlēs ir 11. vietā NBA Rietumu konferencē. Savukārt "Wizards" ar sešām uzvarām 22 spēlēs ir priekšpēdējā 14. vietā NBA Austrumu konferencē.

Nākamo spēli "Wizards" piektdien aizvadīs pret Ņujorkas "Knicks", bet Porziņģa "Mavericks" uzņems Ņūorleānas "Pelicans".

NBA sezonā šogad katrai komandai paredzētas 72 regulārās sezonas spēles. Pagaidām lielākā daļa spēļu norit bez skatītāju klātbūtnes.