Politiķu spēle uzvaras kausus Krastu mačā nosver uz Labo krastu

Labais krasts svētdien Rīgā svinēja uzvaru tradicionālajā Krastu mačā, kur izšķiroša bija pēdējā spēle, tiekoties abu krastu politiķu komandām. Pirms pēdējās spēles rezultāts mačā bija neizšķirts, bet politiķu spēkošanās noslēdzās 40:8 par labu Labajam krastam.

Diennakti ilgušajā basketbola maratonā Labais krasts uzvarēja ar 1024:992 un turnīra vēsturē panāca neizšķirtu. Pēc astoņiem krastu mačiem katra krasta rēķinā ir četras uzvaras.

Politiķu spēlē Labais krasts jau pirmajā ceturtdaļā iekrāja 13:0 pārsvaru un puslaika noslēgumā bija vadībā 23:2. Otrais puslaika spēku samēru neizmainīja, un Labā krasta politiķu komandas kapteine Anete Jēkabsone-Žogota mača noslēgumā saņēma uzvarētāju kausu.

Pirms politiķu spēles risinājās basketbola prasmju konkurss, kurā uzvarēja "VEF Rīga" basketbolists Mareks Mejeris.

Aktieru un mūziķu spēle

Iepriekš pusnaktī laukumā devās mūziķu un aktieru komandas. Aktieriem šoreiz izdevās revanšēties par zaudējumiem iepriekšējos divos gados.

Aktieru un mūziķu etīdes

Aktieri un mūziķi sacentās ne tikai groza bumbā, bet arī māksliniecisku etīžu veidošanā.

Krastu mača kopsavilkums

Jau sestdien konkursā bumbas triekšanas grozā no augšas uzvarēja lietuvietis Gedimins Žitlinsks, bet trīspunktu metienos nepārspēts palika par "Valmiera/ORDO" galveno treneri kļuvušais Kristaps Valters. Ar basketbola akrobātikas trikiem skatītājus iepriecināja šova grupa “Lords of Gravity”

Risinājās arī tālmetienu konkurss skatītājiem, kur par precīzu trāpījumu grozā no laukuma centra, varēja tikt pie 500 eiro balvas.