Pasečņikam zema precizitāte un zaudējums «Wizards» spēlē

Latviešu basketbolists Anžejs Pasečņiks piektdien Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) mačā trāpīja divus no septiņiem metieniem, kamēr viņa pārstāvētā Vašingtonas „Wizards” ar 103:122 piekapās Portlendas „Trail Blazers”, liecina NBA informācija. Vašingtonas komandas sastāvā pēc kājas savainojuma vēl nav atgriezies Dāvis Bertāns.

Pasečņiks šajā mačā atzīmējās ar četriem punktiem un deviņām bumbām zem groziem. Sev atvēlētajās 17 minūtēs un 35 sekundēs viņš atdeva arī vienu rezultatīvu piespēli un pieļāva trīs kļūdas. Šoreiz latvietis meta tikai no tuvās distances, mērķi sasniedzot diviem no septiņiem metieniem. Jāatzīmē, ka arī šajā spēlē Pasečņiks bija viens no retajiem savā komandā, kas spēli noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju (+2).

Galvaspilsētas komandā ar 35 punktiem izcēlās Džordans Makrejs, kamēr pretiniekiem tikpat punktus sameta Demjens Lilards.

Spēles otrajā ceturtdaļā „Wizards” atradās vadībā ar pieciem punktiem, tomēr pirms puslaika pārtraukumā „Trail Blazers” pārņēma vadības grožus, no kuriem vairs neatkāpās.

Paredzams, ka Bertāns drīzumā varētu atgriezties laukumā. Jau ziņots, ka basketbolists trešdien tika nosūtīts uz attīstības līgas komandu „Capital City Go-Go”, lai aizvadītu treniņus rehabilitācijas procesa laikā.

„Wizards” komanda šosezon uzvarējusi desmit no 34 spēlēm, kas pašlaik dod 13. vietu NBA Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Vašingtonas vienībai paredzēta vēlāk piektdien, kad tiks uzņemti Denveras „Nuggets” basketbolisti.