Pasečņikam liels spēles laiks «Wizards» uzvarā, Kurucam zaudējums pret čempioniem

Vašingtonas „Wizzards” ar Anžeju Pasečņiku ierindā sestdien guva uzvaru Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) mačā, ar 128:114 pārspējot Denveras „Nuggets”. Savukārt Rodiona Kuruca Bruklinas „Nets”ar 102:121 atzina „Raptors” pārākumu, kamēr Kristaps Porziņģis izlaida trešo maču pēc kārtas, liecina NBA informācija.

Uz maiņu nākušais Pasečņiks spēlēja 22 minūtes (22:11), kuru laikā sameta 13 punktus, izcīnīja astoņas bumbas zem groziem, vienu reizi rezultatīvi piespēlēja, kā arī veica vienu bloku. Latvietis trāpīja sešus no astoņiem metieniem no spēlēs, kā arī vienu no diviem sodiņiem. Viņam esot laukumā, komanda guva par 26 punktiem vairāk, nekā ielaida.

Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Išmaels Smits, kurš sameta 32 punktus. Savukārt „Nuggets” labā ar 38 punktiem atzīmējās Džamals Marejs.

Vašingtonas vienībai vēl arvien nevar palīdzēt Dāvis Bertāns, kurš atkopjas no kājas savainojuma.

Citā mačā Kurucs sev atvēlētajās 17 minūtēs un 25 sekundēs atzīmējās ar septiņiem gūtiem punktiem, trim atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli un vienu bloķētu metienu. Kurucs trāpīja vienu no trim tālmetieniem, vienu no diviem metieniem no tuvākas distances, savukārt no soda līnijas viņš bija nekļūdīgs abos mēģinājumos.

Lielāko daļu spēles vadībā atradās „Nets”. Vēl otrajā ceturtdaļā Bruklinas klubam bija 16 punktu pārsvars, tomēr trešās ceturtdaļas izskaņā „Raptors” prata pārņemt vadību. Pēdējās 12 minūtēs pagājušās sezonas uzvarētāji sameta par 16 punktiem vairāk nekā pretinieki, pārliecinoši tiekot pie panākuma.

Zaudējumu pagarinājumā sestdien piedzīvoja Dalasas „Mavericks”, kas bez Porziņģa piekāpās Šarlotas „Hornets” (123:120).

Šajā spēlē 39 punktus sameta „Mavericks” līderis Luka Dončičs, kamēr uzvarētājiem Terijs Roziers sakrāja 29 punktus.

Bruklinas klubs šosezon uzvarējis 16 no 34 mačiem, kas dod septīto vietu NBA Austrumu konferencē. Pie 11 uzvarām 35 spēlēs tikuši „Wizards”, kas atrodas 12. vietā. Tikmēr Rietumu konferencē uz sesto pozīciju atkritusi „Mavericks”, kas uzvarējusi 22 no 35 spēlēm.

Latviešu pārstāvētajiem NBA klubiem nākamās spēles paredzētas pirmdien. Bruklinas „Nets” spēkosies ar Oralndo „Magic”, „Wizards” spēlēs pret Bostonas „Celtics”, savukārt „Mavericks” cīnīsies ar Čikāgas „Bulls”.