Pasečņikam jauns spēles laika rekords un 16 punkti «Wizards» zaudējumā

Latviešu basketbolists Anžejs Pasečņiks trešdien atzīmējās ar 16 gūtiem punktiem, kamēr viņā pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar 89:123 piekāpās Orlando "Magic". Savukārt citā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā Dalasas "Mavericks" pēdējas sekundēs piekāpās Denveras "Nuggets", liecina rīkotāju informācija.

Pasečņiks spēlēja 35 minūtes (35:04), kas pārliecinoši ir viņa karjeras rekords. Iepriekš viņš ne reizi nebija spēlējis vairāk par 30 minūtēm. Latvieša kontā 16 gūti punkti, piecas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles un divi bloķēti metieni. Pasečņiks šajā mačā trāpīja sešus no astoņiem metieniem no spēles, kā arī četrus no sešiem soda metieniem.

Vašingtonas "Wizards" spēles spilgtākie mirkļi

"Wizards" komandā Admirals Skofīlds un Trojs Brauns katrs atzīmējās ar 18 gūtiem punktiem. Savukārt uzvarētājiem 29 punktus samta Nikola Vučevičs.

Vašingtonas klubs jau ilgstoši spēlē bez Dāvja Bertāna, kurš nav atgriezies pēc kājas savainojuma. Tāpat šajā mačā nevarēja palīdzēt kluba līderis Bredlījs Bīls.

Savukārt citā spēlē Dalasas "Mavericks", kas spēlē bez savainotā Kristapa Porziņģa, 7,9 sekundes pirms spēles beigām atvadījās no vadības un ar 106:107 zaudēja Denveras "Nuggets".

Dalasas labā 27 punktus guva Luka Dončičs, savukārt Denverai 33 punktus guva Nikola Jokičs, kurš arī izvirzīja komandu vadībā nepilnas astoņas sekundes pirms spēles beigām.

Vašingtonas "Wizards" ar 12 uzvarām 37 spēlēs atrodas NBA Austrumu konferences 12. vietā. Savukārt Dalasas "Mavericks" ar 23 panākumiem tikpat mačos ir sestie Rietumos.

Nākamā spēle "Wizards" paredzēta piektdien pret Atlantas "Hawks", bet "Mavericks" tiksies ar spēcīgo Losandželosas "Lakers".