Latvijas Virslīga telpu futbolā. FK "Raba" - "Jēkabpils Lūši/Ošukalns"

Latvijas futbola Virslīga. RFS 1:2 "Valmiera FC"

Latvijas - Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" - "TalTech/OPTIBET"

«Ogres» basketbolisti vēlreiz uzvar «TalTech», iekļūst Latvijas-Igaunijas līgas pusfinālā

"Ogres" basketbolisti sestdien uzvarēja Tallinas "TalTech" un nodrošināja vietu "Pafbet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) pusfinālā, kurā stāsies pretī "VEF Rīga".

Ceturtdaļfināla otrajā mačā ogrēnieši ar rezultātu 85:69 (19:20, 25:13, 22:12, 19:24) pārliecinoši uzvarēja Tallinas "TalTech", sērijā līdz divām uzvarām nodrošinot 2-0.

Mājinieku uzvaru sekmēja Mats Juciks, kurš, gūstot 13 punktus un izcīnot desmit atlēkušās bumbas, sakrāja "double-double", bet vēl 13 punktus pievienoja Rihards Zēbergs.

Tallinas komandu no zaudējuma neglāba Olivera Metsalu 17 punkti un Indreka Kajupanka 16 gūtie punkti.

Trešdien ogrēnieši ceturtdaļfināla pirmajā spēlē uzvarēja viesos ar rezultātu 89:77.

Savukārt Roberta Štelmahera un Akseļa Vairoga vadītā un Ojāra Siliņa un Mārča Vītola pārstāvētā Tallinas "Kalev"/"Cramo" viesu lomā ar rezultātu 57:76 (15:13, 19:23, 6:18, 17:22) atzina "Parnu Sadam" pārākumu, zaudējot sērijā 0-2.

Tallinas vienībā Siliņš guva deviņus punktus, bet Vītols nebija iekļauts komandas pieteikumā.

Uzvarētāju rindās Latvijas basketbolists Andris Misters arī tika pie deviņiem punktiem.

Rezultatīvākais mājiniekiem ar 18 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm bija Alteriks Gilberts, bet Tallinas vienībā 13 punktus sakrāja Kregors Hermets.

"Ventspils", kas ar 0-1 piekāpjas Hābnēmes "Viimsi", svētdien izbraukumā aizvadīs otro spēli ceturtdaļfināla sērijā.

Jau ziņots, ka "VEF Rīga" ceturtdaļfināla sērijā ar 2-0 uzveica Nikolaja Mazura vadīto "Tartu Universitāte"/"Maks & Moorits".

LIBL pamatturnīrā komandas aizvadīja divu apļu turnīru. Astoņas labākās iekļuva ceturtdaļfinālā. LIBL čempionus paredzēts noskaidrot finālčetrinieka turnīrā, kas 9. un 10.aprīlī notiks "Arēnā Rīga".

Sezonu noslēgs Latvijas un Igaunijas čempionātu izslēgšanas spēles.

Latvijas meistarsacīkstēs "VEF Rīga" un "Ventspils" garantējušas vietu pusfinālā, bet ceturtdaļfināla sērijās līdz trim uzvarām spēlēs "Ogre" pret "Liepāju" un "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola" pret "Latvijas Universitāti".

LIBL čempionātā 2021./22.gada sezonā piedalās 14 komandas - sešas Latvijas vienības - "VEF Rīga", "Ogre", "Ventspils", "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola", "Latvijas Universitāte" un "Liepāja", kā arī astoņas Igaunijas komandas - Tallinas "Kalev"/"Cramo", Raplas "Avis Utilitas", "Parnu Sadam", "Tartu Universitāte"/"Maks & Moorits", Rakveres "Tarvas", Tallinas "Kalev", "TalTech"/"Optibet" un Hābnēmes "Viimsi".