«Ogres» basketbolisti pieļauj kļūdas, bet uzvar «Latvijas Universitātes» komandu

“Ogres” basketbolisti svētdien Latvijas-Igaunijas basketbola līgas regulārā čempionāta spēlē ar 86:60 uzvarēja “Latvijas Universitātes” vienību.

Lai arī “Latvijas Universitātes” komanda ieņēma desmito, kamēr ogrēnieši – piekto pozīciju, spēles pirmajā puslaikā viesi nekādu lielu pārsvaru iegūt nespēja. Tas svārstījās no trim līdz desmit punktiem. To lielā mērā ietekmēja neskaitāmas kļūdas saspēlē, no kā ilgu laiku vaļā netika abas komandas.

Pēc puslaika «Ogres» basketbolisti bija vadībā ar 35:30. Galvenos uzvaras pamatus viesi tomēr ielika trešajā ceturtdaļā, kad strauji ieguva 20 punktu pārsvaru. Spēles liktenis bija izšķirts, un «Ogres» komanda noveda spēli līdz loģiskais uzvarai pār studentiem ar 86:60. Uzvarētāju rindās izcēlās Kristaps Dārgais, kurš guva 24 punktus.

“Lielākā problēma pirmajā puslaikā bija pašu kļūdas un uzbrukumā atdotas bumbas,” pirmā puslaika neveiksmes skaidroja rezultatīvākais “Ogres” uzbrucējs. Viņš norādīja, ka otrajā puslaikā spēlēja agresīvāk, kas arī deva panākumu.

Pēc panākuma Ogres basketbolisti panāca «Tallinn Kalev TLU» komandu un tagad tabulā dala ceturto vietu.