Ņujorkas «Knicks» treneris Fizdeils pašlaik nerēķinās ar Porziņģa atgriešanos laukumā

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas „Knicks” galvenais treneris Deivids Fizdeils pašlaik nerēķinās ar latviešu spēlētāja Kristapa Porziņģa atgriešanos laukumā, vēsta „The New York Post”.

„Es kā treneris nevēlos satraukties, vai un kad viņš [Porziņģis] varētu atgriezties,” teica Fizdeils.

„Es skatos uz pašreizējo sastāvu. Es nemaz nerēķinos ar Porziņģi. Es redzu, kā viņš iederētos, bet es fokusējos uz to, kas man ir,” piebilda Fizdeils, skaidrojot, ka būtu nepareizi cerēt, ka līdz ar Porziņģa atgriešanos visa komanda spēlētu labāk.

Iepriekš ziņots, ka vienība rēķinās ar latviešu zvaigznes atgriešanos šīs sezonas laikā, taču trenere izteikumi sākuši radīt bažas. Pats latvietis jau vairāk nekā mēnesi medijiem nesniedz komentārus par savu pašreizējo stāvokli, taču savā „Instagram” kontā liepājnieks publicējis attēlus, kuros redzams, aizvadām skriešanas treniņus.

„Skriešana, viņš vēl nav tajā līmenī,” pauda Fizdeils.

Pats Porziņģis iepriekš norādījis, ka ir svarīgi ne tikai fiziski, bet arī mentāli būt gatavam spēlēt.

Tāpat zināms, ka Porziņģis nav devies līdzi komandai uz izbraukuma spēlēm. Treneris skaidroja, ka ar latvieti panākta vienošanās, lai neapgrūtinātu atjaunošanās procesu. Fizdeils minēja, ka būs atsevišķas spēles izbraukumā, kuru laikā Porziņģis paliks mājās.

Krustenisko saišu savainojumu Porziņgis guva gada sākumā, kad pēc bumbas trieciena grozā no augšas grieķu talants Jannis Antetokunmpo latvieti nedaudz izsita no līdzsvara, Porziņgim neveiksmīgi piezemējoties.

Iepriekš tika prognozēts, ka Porziņģis laukumā varētu atgriezties ap Ziemassvētkiem, taču šī brīža situācija nav līdz galam skaidra.

Šosezon „Knicks” basketbolisti aizvadījuši jau duci spēļu, uzvarot četrās jeb vienā trešdaļā no tām. NBA Austrumu konferences tabulā pašlaik metropoles vienība ieņem 11. vietu.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti