Ņujorkas «Knicks» dubultā pagarinājumā bez savainotā Porziņģa uzveic pastarīšus

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" pirmdien mājās ar 119:113 otrajā pagarinājumā pārspēja līgas pastarīšus Filadelfijas "76ers" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, liecina NBA informācija. Latvijas basketbolists guva 16 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, taču pāris minūtes pirms pamatlaika beigām savainoja kāju un pagarinājumos nespēlēja.

Porziņģis laukumā bija 34 minūtes (34:16), trāpīja piecus no septiņiem divpunktu metieniem, divus no četriem trīspunktniekiem, kā arī viņa rēķinā bija četras rezultatīvas piespēles un trīs bloķēti metieni. Sezonā 16.reizi Porziņģis guva dubultciparus divos rezultativitātes rādītājos jeb "double-double".

Pēc savainojuma "Knicks" sastāvā atgriezās komandas līderis Karmelo Entonijs, kurš trīs sekundes pirms pamatlaika beigām ar trīspunktu metienu panāca neizšķirtu 96:96. Entonijs laukuma saimniekiem guva 19 punktus, bet rezultatīvākais uzvarētājiem bija 25 punktus nodrošinājušais Ārons Aflalo. Viesiem ar 20 punktu guvumu izcēlās debitants Džalils Okafors.

Porziņģa rezultatīvā darbība gan pie sava groza, gan uzbrukumā palīdzēja "Knicks" trešajā ceturtdaļā panākt 12 punktu pārsvaru (63:51), un minūti pirms pēdējā pārtraukuma mājinieki bija vadībā jau ar 18 punktiem (76:58). Taču trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigu svilpes vadībā jau bija "76ers" (90:88). Minūti vēlāk Porziņģis neveiksmīgi cīņā pie pretinieku groza savainoja labo pēdu un, lai gan, nedaudz pieklibojot, turpināja spēli, drīz tika nomainīts. Pamatlaika pēdējās sekundēs Porziņģis uz mirkli vēl atgriezās laukumā, bet pagarinājumos palika uz soliņa.

Vēl līdz otrdienas rītam pēc Latvijas laika turpinās balsojums par NBA Zvaigžņu spēles dalībniekiem. Par Porziņģi var nobalsot arī, retvītojot šo ierakstu.

Ņujorkas klubs ar 21 uzvaru 43 spēlēs ieņem 10.vietu Austrumu konferencē. Nākamā spēle "Knicks" būs trešdien mājās pret Jūtas "Jazz".