Ņujorkā par labu zīmi uzskata Porziņģa nedošanos uz «Knicks» spēli Londonā

Kristapa Porziņģa nedošanās pāri okeānam uz Ņujorkas "Knicks" spēli Londonā ir laba zīme tiem, kuri cer pēc ceļgala saišu operācijas atlabstošo Latvijas basketbolistu vēl šosezon redzēt laukumā, otrdien rakstīja "The New York Post". Porziņģis ir palicis Ņujorkā, kur turpinās rehabilitācijas programmu, nevis būs "Knicks" pārstāvis uzvalkā laukuma malā Eiropā.

Koncentrēšanās rehabilitācijai nozīmē, ka Porziņģis un komanda nopietni gatavojas, lai spēlētājs vēl šosezon varētu atgriezties spēlē. Aizvadītajā nedēļā Ņujorkā baumoja, ka "Knicks" vadība vēlas Porziņģi šosezon pietaupīt, bet individuālus treniņus laukumā treneru vadībā atsākušais Latvijas basketbolists paudis vēlmi spēlēt, kas attiecībās radījis zināmu spriedzi, vēstīja avīze.

Tomēr cits informācijas avots apliecinājis, ka arī "Knicks" vadība grib redzēt Porziņģi laukumā, ja vien viņš būs fiziski un psiholoģiski gatavs spēlēt.

Nākamā veselības pārbaude Porziņģim paredzēta februāra vidū - gadu pēc viņam veiktās operācijas. NBA ir ierasts, ka gadu pēc krustenisko saišu operācijas spēlētājs var atgriezties laukumā. 

Ņujorkas "Knicks" spēli pret Vašingtonas "Wizards" Londonā aizvadīs ceturtdien. "Knicks" basketbolistiem tā būs trešā spēle Londonā kopš 2013.gada.

Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti