«New York Post»: Porziņģis ir Ņujorkas gada sportists

Kristaps Porziņģis aizejošajā gadā vienpersoniski deva cerību Ņujorkas "Knicks" faniem kluba labākai nākotnei Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), tādēļ viņš ir godam nopelnījis Ņujorkas gada labākā sportista laurus, ceturtdien rakstīja "The New York Post" (NYP).

Pirms gadumijas NYP izvērtēja visu Ņujorkas augstākā līmeņa profesionālo klubu sniegumu dažādu sporta veidu līgās un individuāli Porziņģa veikumu novērtēja visaugstāk, latvietim par mata tiesu apsteidzot amerikāņu futbola kluba "Giants" spēlētāju Odelu Bekhemu junioru.

Ņujorkas klubi piecus gadus pēc kārtas nav uzvarējuši kādas profesionālas līgas turnīrā, taču nākamo gadu NYP vērtē kā cerīgāku vismaz pēc komandu iespējām radīt intrigu izslēgšanas spēlēs. Nacionālās futbola līgas (NFL) izslēgšanas turnīrā spēlēs "Giants", Ņujorkā augstu vērtē "Rangers" izredzes cīņā par Stenlija kausu Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kā arī nozīmīgas sekmes gaida no "Yankees" un "Mets" beisbolistiem.

Daudz pieticīgāk arvien vērtē Ņujorkas "Knicks" perspektīvas gūt nozīmīgus panākumus NBA jau 2017.gadā, tomēr īpaši tiek izcelta Porziņģa loma. Bekhems juniors Ņujorkas sportā ir individuāli nozīmīgākais spēks, turpretim Porziņģis ir paveicis ko vēl iespaidīgāku, rakstīja NYP.

"Viņš [Porziņģis] viens pats iedēstīja cerību sēklu Ņujorkas "Knicks" faniem, kuru optimisms tik daudz gadu bijis neauglīgs," vēstīja avīze.

Gada komandas titulu NYP atvēlēja dalību izslēgšanas spēlēs pārliecinoši nodrošinājušajai Ņujorkas "Giants", kas cīņu turpinās pēc gadumijas. Savukārt par gada treneri nosauca Teriju Kolinsu, kura vadībā spēlē Ņujorkas "Mets".

Ar 31 spēlē gūtām 16 uzvarām Ņujorkas "Knicks" ieņem 5.vietu NBA Austrumu konferencē un līdz gada beigām aizvadīs vēl divas spēles piektdien Ņūorleānā pret "Pelicans" un sestdien Hjūstonā pret "Rockets".

Porziņģis decembrī labākā sportista nominācijā nopelnīja Latvijas Gada balvu sportā.

5 komentāri
Edgars
#NBAVote Kristaps Porziņģis
Dupsis
Tas ir kaut kas nereāls! Tas ir viens no lielākajiem ASV žurnāliem!
Hm...
Porziņģis varētu kādreiz pastāstīt, kā tas ir - spēlēt komandā, kas nemitīgi zaudē.
Hm...
Medijos lasāmais parasti ir apmēram šāds: Porziņģis iemeta xx bumbas, bet komanda spēli zaudēja. Tāpēc arī tāds iespaids. Laikam jāmet akmens žurnālistu dārziņā. :-D
Wolfs
precīzāk - 16 uzvaras un 15 zaudējumi (uz 30.12.2016).
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Basketbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti