Neveiksmīga trešā ceturtdaļa iegāž BK «Ventspils» Čempionu līgas spēlē

BK “Ventspils” otrdien Čempionu līgas sestās kārtas spēlē ar 55:66 piekāpās Itālijas komandai Kapo d’Orlando “SikeliArchivi”, liecina organizatoru informācija. Ventspilniekus iegāza neveiksmīgā trešā ceturtdaļa, kurā gūti vien četri punkti.

Rezultatīvākais ventspilnieku rindās bija Aigars Šķēle, kurš guva 14 punktus, deviņas atlēkušās bumbas, bet ar deviņiem punktiem izcēlās Emanuēls Ubilla.

Savukārt Itālijas klubu pārstāvošais Artūrs Strautiņš laukumā pavadīja 23 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā guva septiņus punktus. Viņa rēķinā astoņas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba, viens bloķēts metiens un divas piezīmes.

Ventspilnieki Čempionu līgu sāka ar uzvaru, ar 73:72 uzvarot Tenerifes “Iberostar”, vēlāk ar 80:87 piekāpās Klaipēdas “Neptūnas”. Tad sekoja uzvara ar 78:77 pār Šalonas “Elan” vienību, bet pēc tam zaudējums ar 61:73 Ludvigsburgas “MHP Reisen”. Bet pirms nedēļas “Ventspils” ar 99:74 sagrāva Turcijas komandu “Gaziantep”.

Kopvērtējumā A grupā BK “Ventspils” šobrīd ieņem ceturto vietu, sešās aizvadītajās spēlēs gūstot trīs uzvaras. Līderpozīcijās ir “Neptūnas”, “MHP Riesen” un “Iberostar”, kas guvušas četras uzvaras piecās spēlēs.