NBA Zvaigžņu spēlē Džeimss ar pēdējo metienu atnes komandai uzvaru pār Durenta vienību

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) šīs sezonas Visu zvaigžņu spēlē svētdien Klīvlendā uzvaru svinēja Lebrona Džeimsa komanda, kas ar rezultātu 163:160 pārspēja Kevina Durenta veidoto vienību.

Džeimsa veidotā un vadītā komanda Visu zvaigžņu spēlē uzvarējusi nu jau piecus gadus pēc kārtas.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Stefans Karijs, kuru atzina arī par spēles vērtīgāko spēlētāju. Karijs realizēja 17 metienus no spēles, no kuriem 16 bija tālmetieni, un guva 50 punktus.

Karijs, kurš NBA vēsturē realizējis visvairāk “trejačus”, svētdien Klīvlendā atgādināja par savu precīzākās rokas statusu. Proti, “Warriors” komandas līderis Zvaigžņu spēlē uzstādīja virkni tālmetienu rekordu – visvairāk precīzu trīspunktu metienu Zvaigžņu spēles ceturtdaļā (6), puslaikā (8) un spēlē (16).

Stefana Karija rezultatīvais sniegums

Otrs rezultatīvākais uzvarētāju komandā bija grieķis Jannis Adetonkunbo, nepilnās 27 minūtēs gūstot 30 punktus, kuram sekoja komandas kapteinis Džeimss ar 24 punktiem.

Savukārt Durenta vienībā, kurā gan pats Durents savainojuma dēļ nespēlēja, ar 36 punktiem atzīmējās Žoels Embīds, bet asociācijas līdervienības Fīniksas “Suns” spēlētājs Devins Bukers guva 20 punktus.

Zvaigžņu spēles pēdējās, saspringtās minūtes

2022. gada NBA Visu zvaigžņu spēle aizritēja īpašās svētku noskaņās, jo šosezon asociācija atzīmē 75. jubileju. Puslaika pārtraukumā NBA ar īpašu ceremoniju godināja “75. gadadienas komandu”, kuras sastāvā ir tādas basketbola leģendas kā Maikls Džordans, Kobe Braients, Lerijs Bērds un citi. Arī virkne spēlētāju, kuri svētdien devās laukumā, tika iekļauti gadadienas komandas sastāvā.