NBA zvaigzne Novickis: Porziņģis ir labāks par mani attiecīgajā laikposmā

Par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vēsturē labāko ārzemju spēlētāju uzskatītais vācietis Dirks Novickis sagaida, ka Kristaps Porziņģis reiz viņu pārspēs, un latvieša sniegums jau pašlaik esot labāks nekā Vācijas basketbolista pirmajās NBA sezonās, pirmdien rakstīja "The New York Post".

Novickis ir tikai sestais NBA spēlētājs, kas līgā sasniedzis 30 000 punktu robežu, un Dalasas "Mavericks" 39 gadus vecais basketbolists uzskata, ka Porziņģa talantam basketbolā nav robežu. Liepājnieks ilgus gadus turpināšot pārsteigt, ja vien Ņujorkas "Knicks" basketbolistam turēsies veselība un viņš tikpat cītīgi trenēsies.

"Viņa līkne ir krietni augstāka par manējo. Aizsardzībā viņš spēlē daudz vairāk, nekā es to jebkad esmu darījis," Porziņģi raksturoja Novickis. "Viņš ir satriecošs, jo viņam ir lieliska ritma izjūta un metienu bloķēšanai garas rokas, kas pēkšņi parādās no nekurienes. Uzbrukumā viņš brīvi met no tālienes. Viņš ir biedējošs. Viņš ir uzlabojis spēli driblā un pie groza." 

Novickis atzina, ka viņa pirmais gads NBA bijis sarežģīts, turpretim Porziņģim debijas sezona izdevusies lieliska. "Viņš [Porziņģis] būs lielisks ilgu, ilgu laiku," komplimentus netaupīja Dalasas kluba veterāns.

Porziņģa rezultativitāte katrā no pirmajām trim NBA sezonām ir augstāka nekā Novickim. Porziņģa rādītājs pašlaik ir vidēji 24,5 punkti spēlē, bet Novicka rādītājs attiecīgajā laikā bija 21,8 punkti.

Iespēja samērot spēkus Novickim un Porziņģim būs svētdien "Mavericks" un "Knicks" spēlē Dalasā.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Basketbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti