NBA Vasaras līgas spēlēs Kurucam četri punkti; Žagars bez punktiem

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Vasaras līgā trešdien Rodiona Kuruca pārstāvētā Toronto “Raptors” ar 80:74 pārspēja Jūtas “Jazz”, bet Artūra Žagara  “Wizzards” ar 88:106 atzina Ņūorleānas “Pelikans” pārākumu, liecina organizatoru informācija.

Kurucs uzvaras mačā pret “Jazz” laukumā pavadīja 21 minūti un 13 sekundes, realizējot divus no četriem divpunktu metieniem, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas zem groziem, atdeva divas rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu pretinieku metienu. Tāpat viņa rēķinā četras kļūdas un četras personīgās piezīmes, bet +/- rādītājs viņam +1.

Spēlē starp “Raptors” un “Jazz” uzvarētājiem ar 22 punktiem izcēlās Devante Džeilens Vilsons, bet zaudētājiem rezultatīvākais ar 12 punktiem bija Džareds Batlers.

Žagars zaudējumā pret “Pelicans” laukumā bija trīs minūtes un 11 sekundes, kuru laikā metienus pa grozu neizpildīja. Viņa rēķinā divas rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba, un +/- rādītājs +2.

Šajā mačā rezultatīvākie ar 11 punktiem “Wizzards” rindās izcēlās Vernons Kerijs un Tailers Hols, bet “Pelicans” ar 25 punktiem rezultatīvākais bija lietuvietis Deivids Sirvids.

“Raptors” nākamo spēli aizvadīs piektdien, tiekoties ar Maiami “Heat”, bet “Wizards” tiksies ar Indianas “Pacers”.