NBA gatavojas ilgstošai pauzei, basketbolisti drīkst pamest klubu bāzi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonā koronavīrusa "Covid-19" izplatības dēļ gaidāma vismaz pāris mēnešu pauze un spēlētājiem ļauts doties prom no pilsētām, kur bāzējas viņu pārstāvētie klubi, vēstīja "NBC Sports".

NBA izsūtīja līgas klubiem apkārtrakstu, kurā informēja par organizētu treniņu aizliegumu uz nenoteiktu laiku, kā arī atļāva basketbolistiem doties mājup uz citām pilsētām. Spēlētājiem jāuztur saziņa ar savu klubu un jāievēro droša treniņu prakse. 

Klubiem ir aizliegts pulcēt basketbolistus uz organizētiem treniņiem, tomēr spēlētāji drīkst komandas bāzēs gatavoties individuāli, nepārkāpjot maksimālā skaita nosacījumus. 

ASV Slimību kontroles un profilakses centrs svētdien publicēja vadlīnijas, kas nākamās 60 dienas liedz pulcēties vairāk nekā 50 cilvēkiem. Dažos štatos atļauts pulcēties ne vairāk kā 25 cilvēkiem. Šādi nosacījumi ļautu NBA sezonu atsākt ne agrāk kā maija vidū, bet izslēgšanas turnīrs varētu ieilgt līdz augustam. 

NBA komisārs Adams Silvers aizvadītajā nedēļā informēja par līgas slēgšanu uz 30 dienām. Noteiktie ierobežojumi praktiski padara neiespējamu aizvadīt spēles arī bez skatītājiem, jo tam nepieciešami ne tikai basketbolisti, treneri un tiesneši, bet arī arēnas darbinieki un translāciju personāls. Pēc ASV mediju informācijas, NBA gan izvērtē arī iespēju spēlēt mazās zālēs ar vienkāršāku atspoguļojumu televīzijā.

Neatbildētu jautājumu skaitā ir arī iespēja jūnija beigās aizvadīt NBA draftu, kā arī labākajiem ASV basketbolistiem piedalīties Tokijas olimpiskajās spēlēs, kur sākums paredzēts 24.jūlijā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti