NBA basketbolisti neoficiālā aptaujā apliecina vēlmi atsākt sezonu

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētāju organizācijas veiktajā aptaujā pārliecinoši lielākā basketbolistu daļa apliecināja vēlmi atbalstīt sezonas atsākšanu pandēmijas apstākļos, ja būs iespēja to paveikt droši, trešdien vēstīja aģentūra AP. 

NBA Spēlētāju asociācijas (NBAPA) neoficiālajā aptaujā basketbolisti norādīja, ka vēlas aizvadīt ne vien izslēgšanas turnīru, bet vismaz daļēji arī regulāro sezonu. Precīzi aptaujas dati nav zināmi un nav skaidrs, cik daudz spēlētāju tajā piedalījās. NBAPA noliedza, ka būtu veikusi oficiālu spēlētāju aptauju.

Lai atsāktu sezonu, ir jānovērš vairāki šķēršļi, tostarp intensīvi jāveic koronavīrusa testi spēlētājiem un personālam. NBA vadība iepriekš apsprieda iespēju atsākt sezonu, aizvadot spēles vienā vai divās norises vietās, bet nekādi oficiāli lēmumi nav pieņemti. 

Savukārt uz vietu izslēgšanas spēlēs nepretendējošās Goldensteitas "Warriors" treneris Stīvs Kers otrdien intervijā vietējai radiostacijai pauda pārliecību, ka komandas sezona ir beigusies. Turpretim vairāki basketbolisti sociālajos medijos pauda vēlmi atkal doties laukumā.

NBA sezonu apturēja 11.martā, kad līdz regulārās sezonas beigām vēl palika 259 spēles jeb apmēram viena piektdaļa maču. Spēlētāju alga kopš spēļu nerīkošanas nav mainījusies, bet sagaidāms, ka piektdien tā samazināsies par 25%.

Daļa NBA klubu ir atvērusi savas treniņu bāzes basketbolistu individuāliem brīvprātīgiem treniņiem, tomēr nav zināms, kad varētu sākties komandām kopīgas nodarbības. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti