Merzļikins ielaiž četras ripas, «Blue Jackets» zaudē; Balcera «Sharks» atzīst «Kings» pārākumu

Latviešu hokeja vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jakcets" sestdien ar 3:4 piekāpās Čikāgas "Balckhawks", zaudējot devīto spēli pēdējos 11 mačos. Tikmēr Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" ar 2:4 zaudēja Losandželosas "Kings", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Merzļikins šajā spēlē atvairīja 24 no 28 metieniem jeb 85,7%.

Spēles ievadā divu vārtu vadību izdevās gūt "Blue Jackets", taču tam sekoja četri bezatbildes vārti no "Blackhawks". Mača pēdējā minūtē Kolumbusa vienus vārtus atguva, bet rezultātu izlīdzināt nespēja.

Kolumbusas "Blue Jakcets" un Čikāgas "Balckhawks" spēles epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr Balcers spēlēja 14 minūtes (14:05), no kurām gandrīz četras (3:52) skaitliskajā vairākumā. Latvietis divreiz meta pa pretinieku vārtiem un izpildīja trīs spēka paņēmienus. Spēli Balcers noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 38 punktiem 43 spēlēs ir septītie NHL Centrālajā divīzijā, kamēr "Sharks" ar 40 punktiem tikpat spēlēs ir sestie Rietumu divīzijā. Lai kvalificētos izslēgšanas turnīram, regulārā sezona jānoslēdz savas divīzijas labāko četru vienību vidū.

Pirmdien "Blue Jackets" vēlreiz spēkosies ar "Blackhawks", bet "Sharks" uzņems Anaheimas "Ducks".