Sporta studija

Handbolists Dainis Krištopāns: Uzvara Čempionu līgā palīdzēja izglābt klubu

Sporta studija

Sporta studija II

Dalasa «Mavericks» treneris Rīgā: Porziņģi gatavojam pilnai sezonai

«Mavericks» treneris: Mēs Porziņģi gatavojam pilnai NBA sezonai

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas „Mavericks” treneris Riks Kārlails ir pārliecināts, ka Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis teicami iederēsies komandā. Viņš uzskata, ka pašlaik būtiskais ir, lai liepājnieks ir pilnībā gatavs, jo viņam paredzēta pilna NBA sezona.

„Ir līdzība starp Kristapu Porziņģi un Dirku Novicki,” pauda Kārlails. Viņš uzsvēra, ka abi spēlētāji augumā ir krietni virs diviem metriem un ar labu metienu, tomēr viņu spēles stilā ir zināmas atšķirības. Tā kā „Mavericks” ir bijusi pieredze ar līdzīga tipa spēlētājiem, tad treneris uzskata, ka viņi varēs veiksmīgi palīdzēt Porziņģim.

„Mēs viņu gatavojam pilnai NBA sezonai”, teica Kārlails.

Kārlails arī akcentēja, ka ir ļoti būtiski, lai latviešu spēlētājs būtu pilnībā vesels. Viņš arī neslāpa, ka Porziņģis paveicis ļoti lielu darbu, lai atgūtos pēc ceļgala saišu savainojuma. „Treniņnometne vairs nav aiz kalniem, drīz ķersimies pie darba,” teica treneris.

Jūlijā Porziņģis kļūs par daļēji brīvo aģentu, tādējādi klubam būs ar viņu jānoslēdz jauns līgums. Dalasas kluba treneris cer, ka līgums tiks parakstīts un ka jau no pirmajām dienā varēs redzēt Porziņģi darbībā.

Savu dažādo prasmju dēļ Porziņģis iepriekš ir iespēlēts dažādās pozīcijās. Jaunais latvieša treneris skaidroja, ka vislabāk viņš Porziņģi redzētu laukumā, spēlējot labu spēli, nevis vienkārši esot vienā no pozīcijām. Treneris skaidroja, ka, iespējams, Kristapam būs jāspēlē kā uzbrucējam un kā centram aizsardzībā.

Jau aizvadītās sezonas izskaņā daudz tika runāts par potenciālo Porziņģa un slovēņa Luka Dončiča duetu. „Es domāju, ka mēs būsim spēcīgi ar šiem abiem spēlētājiem,” pārliecību pauda Kārlails. Viņaprāt, abi basketbolisti lieliski papildinās viens otru.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti