«Mavericks» bez Porziņģa pārspēj Kurucu un «Nets»

Otro spēli pēc kārtas Dalasas „Mavericks” komandai nevarēja palīdzēt Kristaps Porziņģis, tomēr tas neliedza vienībai tikt pie panākuma pret Rodiona Kuruca pārstāvēto Bruklinas „Nets”. Dalasas klubs bija pārāks ar 123:111, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Kurucs spēli uzsāka pamatsastāvā un kopumā spēlēja 17 minūtes un 38 sekundes. Sev atvēlētajā laikā viņš iekrāja astoņus punktus, trīs atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles un divreiz pārtvēra pretinieku bumbu. Kurucs izpildīja kopumā sešus tālmetienus, no kuriem tikai viens bija sekmīgs, savukārt no tuvākas distances viņš trāpīja divus no četriem metieniem. No soda līnijas viens no diviem latvieša metieniem krita cauri tīkliņam.

Bruklinas labā rezultatīvākais bija Spensers Dinvidijs, kurš sameta 19 punktus. Tikmēr uzvarētājiem 31 punktu sameta slovēnis Luka Dončičs. Vēl 25 punktus pievienoja Sets Karijs, kurš precīzi iemeta piecus no pieciem trejačiem.

Spēles laikā „Nets” pārsvars trīs reizes sasniedza divciparu skaitli. Arī puslaikā viņi bija vadībā ar 65:60. Tomēr pēdējā ceturtdaļā pārāki bija Dalasas spēlētāji, kas arī tikai pie panākuma visā spēlē.

Šis bija otrais mačs pēc kārtas, kurā nepiedalījās Porziņģis. Jau ziņots, ka pirms iepriekšējās spēles latvietis juta sāpes ceļgalā un ārsti viņam ieteica nespēlēt.

Šosezon „Mavericks” 34 spēlēs spējuši izcīnīt 22 uzvaras, kas dod piekto vietu NBA Rietumu konferencē. Savukārt Bruklinas „Nets” ar 16 uzvarām un 17 zaudējumiem ir septītie Austrumos.

Nākamajā spēlē „Mavericks” svētdien uzņems Šarlotas „Hornets”, kamēr „Nets” savās mājās spēlēs ar pagājušās sezonas čempioniem Toronto „Raptors”.